Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

23.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 252 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:16
2 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:26
3 250 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:31
4 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:01:34
5 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:46
6 246 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:01:51
7 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:01:55
8 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:59
9 244 ZATOŃ JULIAN 2015 M 00:02:06
10 205 MILLWARD JAS Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety 2014 M 00:02:11

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:04
2 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:06
3 203 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:08
4 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:11
5 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:11
6 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:12
7 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:12
8 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:13
9 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:13
10 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:14
11 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:14
12 233 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:15
13 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:22
14 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:22
15 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:26
16 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:26
17 52 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:01:27
18 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:29
19 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:32
20 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:33
21 208 KAWECKI FILIP SP 21 2011 M 00:01:36
22 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:01:45

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:08
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:19
3 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:23
4 20 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:28
5 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:31
6 124 GAŁKA BARTOSZ SP 80 2009 M 00:02:37
7 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:39
8 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:46
9 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:47
10 127 LICHOTA TYMOTEUSZ SP44 2010 M 00:02:50
11 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:53
12 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:55
13 31 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:58
14 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:03:00
15 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:03:12
16 114 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:03:37
17 108 MAŁYSZEK STANISŁAW SP Osobowice 2009 M 00:03:56

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:29
2 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:32
3 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:42
4 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:47
5 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:52
6 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:05:53
7 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:05:55
8 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:11
9 115 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP Gminy Oleśnica 2006 M 00:06:19
10 128 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:20
11 50 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:24
12 126 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:06:34
13 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:48
14 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:58
15 120 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:07:26
16 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:08:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 340 POLAK BARTOSZ Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M 00:09:03
2 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:18
3 224 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:20
4 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:10:07
5 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:10
6 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:10:41
7 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:10:59
8 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:46
9 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:13:34
10 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:13:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni