Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

23.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:20
2 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:29
3 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:32
4 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:42
5 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:46
6 127 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:47
7 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:47
8 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:49
9 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:51
10 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:52
11 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:05:53
12 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:05:55
13 111 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:04
14 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:11
15 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:14
16 115 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP Gminy Oleśnica 2006 M 00:06:19
17 128 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:20
18 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:06:21
19 50 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:24
20 101 RĘKAS MAJA MKS Parasol 2006 K 00:06:26
21 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:27
22 126 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:06:34
23 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:48
24 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:48
25 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:53
26 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:54
27 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:58
28 122 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:59
29 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:07:07
30 48 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:07:08
31 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:15
32 49 STANIEC JULIA MOS Wocław 2008 K 00:07:22
33 125 MASŁOWSKA JULIA SP 93 2008 K 00:07:24
34 120 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:07:26
35 117 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:26
36 116 CHONIAWKO MILENA SP64 Wrocław 2008 K 00:07:27
37 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:07:45
38 124 CIASTOŃ OLIWIA SP 93 2008 K 00:07:50
39 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:08:06
40 109 MAKUCH ALEKSANDRA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:21
41 113 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:22
42 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:22
43 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:08:25
44 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:08:25
45 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni