Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

23.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:07
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:12
3 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:17
4 248 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:30
5 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:31
6 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:43
7 236 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:53
8 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:53
9 56 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:01
10 249 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:06
11 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:12
12 251 NICIEJEWSKA ANTONINA Przedszkole 20 2014 K 00:02:14
13 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:21
14 242 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:23
15 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:02:25
16 232 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:02:35
17 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:02:38
18 231 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:02:38
19 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:02:45
20 229 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:47
21 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:02:50
22 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:03:51
23 32 GALA IDA 2016 K 00:03:59
24 228 MILLWARD HANNA Żłobek Klub Maluszka Tęcza 2017 K 00:06:10

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:04
2 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:10
3 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:13
4 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:17
5 237 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:18
6 236 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:19
7 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:20
8 239 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:21
9 21 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:21
10 2 GŁÓD ZOFIA SP21 2012 K 00:01:23
11 238 KUREK JAGODA Chojrak Team Wrocław 2011 K 00:01:26
12 206 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:29
13 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:29
14 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:43
15 235 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:44
16 212 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:51

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:09
2 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:18
3 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:21
4 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:23
5 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:24
6 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:27
7 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:30
8 129 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:32
9 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
10 135 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:35
11 116 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:38
12 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:39
13 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:43
14 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:44
15 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:02:51
16 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:56
17 115 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:57
18 111 WYDRZYCKA MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:59
19 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:04
20 132 OSIŃSKA OLIWIA SP 22 2010 K 00:03:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:20
2 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:46
3 127 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:47
4 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:49
5 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:51
6 111 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:04
7 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:14
8 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:06:21
9 101 RĘKAS MAJA MKS Parasol 2006 K 00:06:26
10 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:27
11 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:48
12 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:53
13 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:54
14 122 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:59
15 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:07:07
16 48 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:07:08
17 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:15
18 49 STANIEC JULIA MOS Wocław 2008 K 00:07:22
19 125 MASŁOWSKA JULIA SP 93 2008 K 00:07:24
20 117 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:26
21 116 CHONIAWKO MILENA SP64 Wrocław 2008 K 00:07:27
22 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:07:45
23 124 CIASTOŃ OLIWIA SP 93 2008 K 00:07:50
24 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:08:06
25 109 MAKUCH ALEKSANDRA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:21
26 113 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:22
27 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:22
28 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:08:25
29 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 339 KRUPA URSZULA 2004 K 00:09:20
2 324 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:34
3 321 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:39
4 341 WASZCZYK MARTYNA KL Ziemia Kłodzka 2005 K 00:10:52
5 342 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:11:00
6 325 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:12:12
7 219 ROMANOWSKA OLIWIA 2004 K 00:15:41
8 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:56
PK 323 ZINCZENKO ZUZANNA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:09:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni