z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

03.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:13
2 50 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:23
3 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:23
4 153 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:24
5 3 MARKOWSKA EMILIA Błękitne Ślimaczki 2012 K 00:01:25
6 139 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:28
7 145 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:29
8 158 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:35
9 154 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:38
10 152 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:01:39
11 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:39
12 134 OBROK ALEKSANDRA Nr 56 Niezapominajka 2012 K 00:01:40
13 159 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:42
14 127 OBROK MAJA 2014 K 00:01:47
15 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:48
16 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:48
17 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:49
18 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:00
19 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:02:08
20 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:08
21 146 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:02:08
22 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:12
23 155 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:02:28
24 156 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:30
25 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:02:36
26 150 BOGNER MARIA 2014 K 00:02:39
27 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:39
28 21 STANISZ ALICJA Przedszkole nr 20 2014 K 00:02:44
29 149 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:46
30 147 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:03:47
31 141 JONKO MARTA 2016 K 00:04:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:00:57
2 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:03
3 144 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:04
4 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:05
5 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:07
6 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:07
7 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:08
8 142 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:08
9 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:09
10 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:10
11 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:11
12 36 LUCHOWSKI DAWID Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 M 00:01:11
13 133 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:12
14 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:12
15 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:13
16 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:13
17 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:14
18 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:14
19 116 GAURA STANISŁAW 2011 M 00:01:19
20 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:20
21 148 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:20
22 145 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:21
23 130 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:22
24 151 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:24
25 119 SOBIEGRAJ ALICJA 2011 K 00:01:26
26 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:28
27 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:28
28 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:39
29 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:42
30 33 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:46
31 132 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:01:49
PK 127 SZEWCZYK DAWID SP 50 Wrocław 2009 M 00:01:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:09
2 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:09
3 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:12
4 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:13
5 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:16
6 116 ANUSZ ZUZANNA Żarów Biega 2008 K 00:02:16
7 111 ANUSZ HANNA Żarów Biega 2008 K 00:02:17
8 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:18
9 109 GAURA JACEK SP 21 Wrocław 2009 M 00:02:20
10 20 PABIJAŃCZYK ADAM WLKS Wrocław 2009 M 00:02:22
11 134 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:25
12 123 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:28
13 135 GRUSZCZYŃSKA IGA 2008 K 00:02:30
14 124 KOWALSKI ANTONI Nadolice Wielkie 2008 M 00:02:30
15 138 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:31
16 127 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:02:34
17 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:35
18 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:02:38
19 5 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:39
20 141 MOJKA STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu 2009 M 00:02:40
21 139 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:02:42
22 23 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:43
23 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:51
24 131 SZATKOWSKA MARTYNA 2008 K 00:02:52
25 26 LUCHOWSKI FILIP Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2009 M 00:02:52
26 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:02:55
27 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:56
28 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:02:59
29 137 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:07
30 140 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:20
2 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:22
3 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:24
4 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:29
5 120 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:05:43
6 100 GĄSIOREK ALEKSANDRA MKS Parasol 2005 K 00:05:52
7 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:06:01
8 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:09
9 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:11
10 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:14
11 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:25
12 148 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 Osobowice 2006 M 00:06:27
13 157 REDA WIKOLA Sp 76 Wrocław 2006 K 00:06:28
14 130 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:37
15 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:06:39
16 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:43
17 137 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:06:44
18 142 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:46
19 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:51
20 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:06:52
21 158 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:56
22 159 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:56
23 152 GORZELAŃCZYK HANNA MKS Parasol 2007 K 00:07:05
24 156 GOLONKA IGA Sp 76 Wrocław 2006 K 00:07:08
25 153 WOLSKI WOJTEK DZIERŻONIÓW 2006 M 00:07:09
26 155 GOLONKA ZUZANNA Sp 76 Wrocław 2007 K 00:07:16
27 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:07:20
28 150 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:20
29 145 ŻMUD OLIWIA SP 95 2007 K 00:07:21
30 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:23
31 138 SZATKOWSKI PATRYK 2006 M 00:07:24
32 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:27
33 124 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:27
34 121 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:30
35 151 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:36
36 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:42
37 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:07:53
38 160 JORDAN OLIWIA SP 93 Wrocław 2006 K 00:08:09
39 31 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:12
40 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:15
41 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:31
42 134 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:09:11
43 113 MAŁACHOWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:09:48
PK 136 WÓJCIK LENA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 K 00:09:47

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 53 MAJEWSKI ADAM MKS Parasol 2004 M 00:09:04
2 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:09:16
3 277 STRUGAREK ŁUKASZ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:26
4 269 POLAK BARTOSZ KL Ziemia Kłodzka 2003 M 00:09:30
5 255 BIELICKI DOMINIK Gim. Nr 1 Wrocław 2003 M 00:09:48
6 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:09:52
7 54 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:10:11
8 274 TOBOREK JAKUB Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:10:32
9 59 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:33
10 285 SUDOŁ HANNA Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 K 00:10:34
11 273 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:43
12 214 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:10:57
13 62 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:58
14 252 BOGUSZ STANISŁAW Judo Tigers 2003 M 00:11:08
15 268 PODWALNY ZUZANNA KL Ziemia Kłodzka 2002 K 00:11:36
16 208 PABIJAŃCZYK PATRYK WLKS Wrocław 2004 M 00:11:58
17 61 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:05
18 60 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS -MOS Wrocław 2004 M 00:12:12
19 266 PIETRZYK SANDRA MOS Wrocław 2002 K 00:12:16
20 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:29
21 286 MAZUREK JOANNA WKS Śląsk 2003 K 00:12:41
22 58 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:13:04
23 289 KĘDZIERSKI NATANIEL WKS Śląsk 2003 K 00:13:22
24 293 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:14:09
25 291 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:14:12
26 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:16:03
PK 52 PUTERKO MACIEJ MKS Parasol Wrocław 2001 M 00:09:01
PK 57 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:09:49
PK 56 SKRZYPIŃSKA OLGA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:10:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni