Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

03.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:20
2 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:22
3 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:24
4 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:29
5 120 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:05:43
6 100 GĄSIOREK ALEKSANDRA MKS Parasol 2005 K 00:05:52
7 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:06:01
8 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:09
9 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:11
10 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:14
11 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:25
12 148 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 Osobowice 2006 M 00:06:27
13 157 REDA WIKOLA Sp 76 Wrocław 2006 K 00:06:28
14 130 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:37
15 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:06:39
16 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:43
17 137 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:06:44
18 142 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:46
19 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:51
20 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:06:52
21 158 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:56
22 159 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:56
23 152 GORZELAŃCZYK HANNA MKS Parasol 2007 K 00:07:05
24 156 GOLONKA IGA Sp 76 Wrocław 2006 K 00:07:08
25 153 WOLSKI WOJTEK DZIERŻONIÓW 2006 M 00:07:09
26 155 GOLONKA ZUZANNA Sp 76 Wrocław 2007 K 00:07:16
27 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:07:20
28 150 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:20
29 145 ŻMUD OLIWIA SP 95 2007 K 00:07:21
30 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:23
31 138 SZATKOWSKI PATRYK 2006 M 00:07:24
32 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:27
33 124 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:27
34 121 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:30
35 151 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:36
36 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:42
37 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:07:53
38 160 JORDAN OLIWIA SP 93 Wrocław 2006 K 00:08:09
39 31 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:12
40 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:15
41 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:31
42 134 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:09:11
43 113 MAŁACHOWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:09:48
PK 136 WÓJCIK LENA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 K 00:09:47

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni