Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

03.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:23
2 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:23
3 153 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:24
4 139 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:28
5 158 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:35
6 152 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:01:39
7 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:39
8 159 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:42
9 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:48
10 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:49
11 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:08
12 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:12
13 156 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:30
14 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:39

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:00:57
2 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:03
3 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:07
4 142 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:08
5 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:09
6 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:10
7 36 LUCHOWSKI DAWID Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 M 00:01:11
8 133 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:12
9 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:13
10 116 GAURA STANISŁAW 2011 M 00:01:19
11 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:20
12 148 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:20
13 145 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:21
14 130 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:22
15 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:28
16 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:28
17 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:39
18 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:42
19 33 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:46
PK 127 SZEWCZYK DAWID SP 50 Wrocław 2009 M 00:01:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:09
2 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:09
3 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:12
4 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:18
5 109 GAURA JACEK SP 21 Wrocław 2009 M 00:02:20
6 20 PABIJAŃCZYK ADAM WLKS Wrocław 2009 M 00:02:22
7 134 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:25
8 124 KOWALSKI ANTONI Nadolice Wielkie 2008 M 00:02:30
9 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:35
10 141 MOJKA STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu 2009 M 00:02:40
11 23 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:43
12 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:51
13 26 LUCHOWSKI FILIP Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2009 M 00:02:52
14 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:02:55
15 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:56
16 140 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:22
2 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:24
3 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:06:01
4 148 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 Osobowice 2006 M 00:06:27
5 130 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:37
6 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:06:39
7 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:43
8 142 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:46
9 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:51
10 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:06:52
11 153 WOLSKI WOJTEK DZIERŻONIÓW 2006 M 00:07:09
12 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:23
13 138 SZATKOWSKI PATRYK 2006 M 00:07:24
14 124 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:27
15 121 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:30
16 151 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:36
17 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:07:53
18 31 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:12

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 53 MAJEWSKI ADAM MKS Parasol 2004 M 00:09:04
2 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:09:16
3 277 STRUGAREK ŁUKASZ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:26
4 269 POLAK BARTOSZ KL Ziemia Kłodzka 2003 M 00:09:30
5 255 BIELICKI DOMINIK Gim. Nr 1 Wrocław 2003 M 00:09:48
6 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:09:52
7 274 TOBOREK JAKUB Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:10:32
8 273 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:43
9 62 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:58
10 252 BOGUSZ STANISŁAW Judo Tigers 2003 M 00:11:08
11 208 PABIJAŃCZYK PATRYK WLKS Wrocław 2004 M 00:11:58
12 60 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS -MOS Wrocław 2004 M 00:12:12
13 58 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:13:04
PK 52 PUTERKO MACIEJ MKS Parasol Wrocław 2001 M 00:09:01
PK 57 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:09:49

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni