Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

03.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:13
2 3 MARKOWSKA EMILIA Błękitne Ślimaczki 2012 K 00:01:25
3 145 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:29
4 154 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:38
5 134 OBROK ALEKSANDRA Nr 56 Niezapominajka 2012 K 00:01:40
6 127 OBROK MAJA 2014 K 00:01:47
7 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:48
8 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:00
9 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:02:08
10 146 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:02:08
11 155 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:02:28
12 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:02:36
13 150 BOGNER MARIA 2014 K 00:02:39
14 21 STANISZ ALICJA Przedszkole nr 20 2014 K 00:02:44
15 149 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:46
16 147 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:03:47
17 141 JONKO MARTA 2016 K 00:04:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 144 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:04
2 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:05
3 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:07
4 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:08
5 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:11
6 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:12
7 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:13
8 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:14
9 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:14
10 151 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:24
11 119 SOBIEGRAJ ALICJA 2011 K 00:01:26
12 132 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:01:49

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:13
2 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:16
3 116 ANUSZ ZUZANNA Żarów Biega 2008 K 00:02:16
4 111 ANUSZ HANNA Żarów Biega 2008 K 00:02:17
5 123 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:28
6 135 GRUSZCZYŃSKA IGA 2008 K 00:02:30
7 138 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:31
8 127 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:02:34
9 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:02:38
10 5 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:39
11 139 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:02:42
12 131 SZATKOWSKA MARTYNA 2008 K 00:02:52
13 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:02:59
14 137 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:07

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:20
2 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:29
3 120 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:05:43
4 100 GĄSIOREK ALEKSANDRA MKS Parasol 2005 K 00:05:52
5 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:09
6 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:11
7 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:14
8 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:25
9 157 REDA WIKOLA Sp 76 Wrocław 2006 K 00:06:28
10 137 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:06:44
11 158 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:56
12 159 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:56
13 152 GORZELAŃCZYK HANNA MKS Parasol 2007 K 00:07:05
14 156 GOLONKA IGA Sp 76 Wrocław 2006 K 00:07:08
15 155 GOLONKA ZUZANNA Sp 76 Wrocław 2007 K 00:07:16
16 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:07:20
17 150 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:20
18 145 ŻMUD OLIWIA SP 95 2007 K 00:07:21
19 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:27
20 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:42
21 160 JORDAN OLIWIA SP 93 Wrocław 2006 K 00:08:09
22 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:15
23 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:31
24 134 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:09:11
25 113 MAŁACHOWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:09:48
PK 136 WÓJCIK LENA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 K 00:09:47

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:10:11
2 59 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:33
3 285 SUDOŁ HANNA Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 K 00:10:34
4 214 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:10:57
5 268 PODWALNY ZUZANNA KL Ziemia Kłodzka 2002 K 00:11:36
6 61 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:05
7 266 PIETRZYK SANDRA MOS Wrocław 2002 K 00:12:16
8 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:29
9 286 MAZUREK JOANNA WKS Śląsk 2003 K 00:12:41
10 289 KĘDZIERSKI NATANIEL WKS Śląsk 2003 K 00:13:22
11 293 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:14:09
12 291 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:14:12
13 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:16:03
PK 56 SKRZYPIŃSKA OLGA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:10:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni