z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:14
2 91 KUCHARCZYK OLIWIA Kucharczyk Family 2012 K 00:01:23
3 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:27
4 84 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:28
5 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:29
6 83 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:30
7 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:33
8 92 ŁUSZCZYK KLARA ENTE 2012 K 00:01:35
9 54 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:37
10 87 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:39
11 55 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:39
12 93 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:40
13 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:42
14 81 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:43
15 85 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:44
16 60 KLEMENTOWSKI JAN Klemens Team 2012 M 00:01:45
17 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:45
18 14 MAJER-CHOJNACKI NICOLAS Przedszkole nr.99 we Wrocławiu 2012 M 00:01:45
19 12 ŁOPUSZYŃSKI FRANCISZEK TYGRYSKI 2013 M 00:01:47
20 10 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:55
21 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:01:55
22 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:55
23 90 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:01:57
24 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:01:58
25 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:02
26 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:07
27 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:08
28 94 PIETRASZEWSKA JOANNA 2013 K 00:02:12
29 77 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:12
30 75 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:13
31 95 DOJKA KRZYSZTOF 2013 M 00:02:14
32 89 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:17
33 79 KOSIŃSKA HANNA 2012 K 00:02:21
34 80 KOSIŃSKA ZOSIA 2014 K 00:02:22
35 68 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:31
36 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:38
37 76 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:03:09
38 78 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:12
39 73 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:03:19
40 86 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:23
41 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:04:15
42 82 KOSOWICZ-STAJKOWSKI KAJETAN GRUPA DBK WROCŁAW 2014 M 00:04:19
43 88 JONKO MARTA 2016 K 00:04:58
44 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:05:13
45 11 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:05:14
46 74 PIERON KRZYŚ Żłobek nr 12 2015 M 00:00:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:02
3 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:03
4 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:08
5 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:09
6 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:10
7 52 WOŹNIAK ZUZANNA 2010 K 00:01:12
8 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:12
9 67 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:14
10 77 SZATKOWSKA DARIA SP 118 Wrocław 2010 K 00:01:15
11 73 NOWORYTA GABRYSIA Sp.nr83 Wrocław 2010 K 00:01:15
12 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:16
13 28 ŁOMNICKI SEBASTIAN Wsoła gromadka 2011 M 00:01:16
14 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:16
15 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:20
16 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:20
17 76 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:20
18 75 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:20
19 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:21
20 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:22
21 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:22
22 62 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:23
23 66 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:24
24 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:26
25 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:28
26 71 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:28
27 60 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:28
28 70 ADAMUS MICHAŁ Szkoła Nr 22 2011 M 00:01:29
29 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:29
30 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:31
31 78 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:31
32 68 MIKRUT PATRYK 2011 M 00:01:33
33 57 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:35
34 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:38
35 17 BOZEMOJ ANASTAZJA 2011 K 00:01:42
36 15 KOŁTON MARTA 2011 K 00:01:43
37 72 WŁODARCZYK BARBARA 2011 K 00:01:45
38 1 SZTABA BIANKA 2011 K 00:01:46
39 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:48
40 74 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:49
41 79 DOJKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 24 2011 K 00:01:50
42 69 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:11

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:11
2 69 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:13
3 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:15
4 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:18
5 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:19
6 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:25
7 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:27
8 66 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:27
9 57 DĘBSKI TYMON Grupa DBK 2009 M 00:02:31
10 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:33
11 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:37
12 61 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:39
13 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:40
14 5 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:44
15 21 BIENIEK MIKOŁAJ Sz. P. 28 2009 M 00:02:47
16 53 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:51
17 68 GLĄDAŁA WOJCIECH Sp 58 2008 M 00:02:51
18 67 SZAFKOWSKA MARTYNA 2008 K 00:02:53
19 64 MARKIEWICZ MAŁGORZATA 2009 K 00:02:53
20 58 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:02:56
21 15 RACZYŃSKI JAKUB 2008 M 00:02:59
22 56 PIERON PIOTR 2009 M 00:03:00
23 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:03:03
24 16 TETELEWSKA MARTYNA 2009 K 00:03:05
25 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:03:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:15
2 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:33
3 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:05:34
4 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:43
5 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:05:46
6 60 CHRUSTEK JULIA Rawicz 2006 K 00:06:02
7 69 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:06
8 72 WALOSZCZYK DOMINIK ULKS Bystrzyca Kłodzka 2005 M 00:06:09
9 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:06:12
10 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:14
11 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:16
12 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:29
13 67 KOPACZ MIKOŁAJ 2007 M 00:06:39
14 17 KŁOSOWSKI MICHAŁ SP 34 2006 M 00:06:40
15 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:06:46
16 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:06:47
17 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:06:52
18 52 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:06:56
19 53 NOWORYTA KAROL Sp.nr83 Wrocław 2006 M 00:07:00
20 62 JAROSIŃSKI TEODOR 2006 M 00:07:07
21 68 KOPACZ MATYLDA 2005 K 00:07:17
22 9 KUCHARSKA AMELIA 2007 K 00:07:20
23 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:07:40
24 29 ŁOMNICKA HANNA SP65 2006 K 00:07:40
25 70 SZATKOWSKI PATRYK 2006 M 00:07:42
26 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:42
27 71 MINKOWSKA MAJA Night Runners Wrocław 2007 K 00:07:46
28 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:07:46
29 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:07:51
30 59 GLĄDAŁA JULITA Sp 58 2007 K 00:09:00
31 12 BOZMOJ ALEKSANDRA 2005 K 00:09:12
32 58 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:09:21
33 61 BRYŁKA-NADOLSKA ANNA 2007 K 00:10:30

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:09:22
2 254 BIELECKI DOMINIK MKS Parosol Wrocław 2003 M 00:09:30
3 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:10:25
4 262 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:10:50
5 208 PABIJAŃCZYK PATRYK WLKS Wrocław 2004 M 00:11:30
6 259 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:11:33
7 258 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:12:13
8 257 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:27
9 201 WÓJCIK KINGA KPZ SFORA 2003 K 00:16:30
10 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:17:01
PK 260 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:09:28
PK 261 JĘDRZEJKOWSKI ADAM 2001 M 00:10:47

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni