Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:02
3 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:03
4 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:08
5 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:09
6 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:10
7 52 WOŹNIAK ZUZANNA 2010 K 00:01:12
8 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:12
9 67 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:14
10 77 SZATKOWSKA DARIA SP 118 Wrocław 2010 K 00:01:15
11 73 NOWORYTA GABRYSIA Sp.nr83 Wrocław 2010 K 00:01:15
12 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:16
13 28 ŁOMNICKI SEBASTIAN Wsoła gromadka 2011 M 00:01:16
14 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:16
15 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:20
16 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:20
17 76 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:20
18 75 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:20
19 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:21
20 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:22
21 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:22
22 62 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:23
23 66 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:24
24 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:26
25 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:28
26 71 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:28
27 60 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:28
28 70 ADAMUS MICHAŁ Szkoła Nr 22 2011 M 00:01:29
29 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:29
30 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:31
31 78 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:31
32 68 MIKRUT PATRYK 2011 M 00:01:33
33 57 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:35
34 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:38
35 17 BOZEMOJ ANASTAZJA 2011 K 00:01:42
36 15 KOŁTON MARTA 2011 K 00:01:43
37 72 WŁODARCZYK BARBARA 2011 K 00:01:45
38 1 SZTABA BIANKA 2011 K 00:01:46
39 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:48
40 74 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:49
41 79 DOJKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 24 2011 K 00:01:50
42 69 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni