Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:14
2 91 KUCHARCZYK OLIWIA Kucharczyk Family 2012 K 00:01:23
3 84 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:28
4 92 ŁUSZCZYK KLARA ENTE 2012 K 00:01:35
5 54 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:37
6 55 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:39
7 93 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:40
8 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:45
9 10 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:55
10 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:01:55
11 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:01:58
12 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:07
13 94 PIETRASZEWSKA JOANNA 2013 K 00:02:12
14 89 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:17
15 79 KOSIŃSKA HANNA 2012 K 00:02:21
16 80 KOSIŃSKA ZOSIA 2014 K 00:02:22
17 68 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:31
18 76 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:03:09
19 78 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:12
20 86 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:23
21 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:04:15
22 88 JONKO MARTA 2016 K 00:04:58
23 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:05:13
24 11 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:05:14

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:08
2 52 WOŹNIAK ZUZANNA 2010 K 00:01:12
3 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:12
4 77 SZATKOWSKA DARIA SP 118 Wrocław 2010 K 00:01:15
5 73 NOWORYTA GABRYSIA Sp.nr83 Wrocław 2010 K 00:01:15
6 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:20
7 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:20
8 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:21
9 62 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:23
10 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:26
11 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:28
12 71 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:28
13 17 BOZEMOJ ANASTAZJA 2011 K 00:01:42
14 15 KOŁTON MARTA 2011 K 00:01:43
15 72 WŁODARCZYK BARBARA 2011 K 00:01:45
16 1 SZTABA BIANKA 2011 K 00:01:46
17 79 DOJKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 24 2011 K 00:01:50
18 69 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:11

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:25
2 66 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:27
3 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:33
4 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:40
5 5 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:44
6 53 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:51
7 67 SZAFKOWSKA MARTYNA 2008 K 00:02:53
8 64 MARKIEWICZ MAŁGORZATA 2009 K 00:02:53
9 58 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:02:56
10 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:03:03
11 16 TETELEWSKA MARTYNA 2009 K 00:03:05
12 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:03:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:15
2 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:05:46
3 60 CHRUSTEK JULIA Rawicz 2006 K 00:06:02
4 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:14
5 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:16
6 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:29
7 68 KOPACZ MATYLDA 2005 K 00:07:17
8 9 KUCHARSKA AMELIA 2007 K 00:07:20
9 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:07:40
10 29 ŁOMNICKA HANNA SP65 2006 K 00:07:40
11 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:42
12 71 MINKOWSKA MAJA Night Runners Wrocław 2007 K 00:07:46
13 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:07:46
14 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:07:51
15 59 GLĄDAŁA JULITA Sp 58 2007 K 00:09:00
16 12 BOZMOJ ALEKSANDRA 2005 K 00:09:12
17 61 BRYŁKA-NADOLSKA ANNA 2007 K 00:10:30

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 262 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:10:50
2 259 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:11:33
3 257 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:27
4 201 WÓJCIK KINGA KPZ SFORA 2003 K 00:16:30
5 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:17:01

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni