Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:27
2 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:29
3 83 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:30
4 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:33
5 87 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:39
6 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:42
7 81 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:43
8 85 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:44
9 60 KLEMENTOWSKI JAN Klemens Team 2012 M 00:01:45
10 14 MAJER-CHOJNACKI NICOLAS Przedszkole nr.99 we Wrocławiu 2012 M 00:01:45
11 12 ŁOPUSZYŃSKI FRANCISZEK TYGRYSKI 2013 M 00:01:47
12 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:55
13 90 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:01:57
14 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:02
15 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:08
16 77 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:12
17 75 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:13
18 95 DOJKA KRZYSZTOF 2013 M 00:02:14
19 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:38
20 73 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:03:19
21 82 KOSOWICZ-STAJKOWSKI KAJETAN GRUPA DBK WROCŁAW 2014 M 00:04:19
22 74 PIERON KRZYŚ Żłobek nr 12 2015 M 00:00:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:02
3 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:03
4 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:09
5 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:10
6 67 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:14
7 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:16
8 28 ŁOMNICKI SEBASTIAN Wsoła gromadka 2011 M 00:01:16
9 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:16
10 76 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:20
11 75 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:20
12 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:22
13 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:22
14 66 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:24
15 60 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:28
16 70 ADAMUS MICHAŁ Szkoła Nr 22 2011 M 00:01:29
17 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:29
18 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:31
19 78 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:31
20 68 MIKRUT PATRYK 2011 M 00:01:33
21 57 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:35
22 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:38
23 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:48
24 74 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:49

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:11
2 69 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:13
3 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:15
4 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:18
5 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:19
6 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:27
7 57 DĘBSKI TYMON Grupa DBK 2009 M 00:02:31
8 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:37
9 61 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:39
10 21 BIENIEK MIKOŁAJ Sz. P. 28 2009 M 00:02:47
11 68 GLĄDAŁA WOJCIECH Sp 58 2008 M 00:02:51
12 15 RACZYŃSKI JAKUB 2008 M 00:02:59
13 56 PIERON PIOTR 2009 M 00:03:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:33
2 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:05:34
3 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:43
4 69 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:06
5 72 WALOSZCZYK DOMINIK ULKS Bystrzyca Kłodzka 2005 M 00:06:09
6 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:06:12
7 67 KOPACZ MIKOŁAJ 2007 M 00:06:39
8 17 KŁOSOWSKI MICHAŁ SP 34 2006 M 00:06:40
9 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:06:46
10 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:06:47
11 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:06:52
12 52 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:06:56
13 53 NOWORYTA KAROL Sp.nr83 Wrocław 2006 M 00:07:00
14 62 JAROSIŃSKI TEODOR 2006 M 00:07:07
15 70 SZATKOWSKI PATRYK 2006 M 00:07:42
16 58 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:09:21

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:09:22
2 254 BIELECKI DOMINIK MKS Parosol Wrocław 2003 M 00:09:30
3 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:10:25
4 208 PABIJAŃCZYK PATRYK WLKS Wrocław 2004 M 00:11:30
5 258 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:12:13
PK 260 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:09:28
PK 261 JĘDRZEJKOWSKI ADAM 2001 M 00:10:47

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni