z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

19.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:05
2 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:07
3 112 ? ? 0 K 00:01:08
4 103 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:10
5 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:10
6 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:11
7 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:13
8 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:15
9 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:15
10 105 GUGAŁKA JAKUB Przedszkole 2012 M 00:01:16
11 43 CICHOCKA MICHALINA Plastusiowo/HKS Skaut 2012 K 00:01:20
12 49 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:21
13 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:23
14 19 SZADOKIERSKI SZYMON Chochlik 2013 M 00:01:26
15 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:01:29
16 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:29
17 20 CEGLAREK MICHAŁ Figielek 2012 M 00:01:31
18 107 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:01:32
19 127 ? ? 0 M 00:01:39
20 11 WITES ADAŚ 2013 M 00:01:43
21 34 ZGUTKA GUSTAW Przedszkole nr 54 2013 M 00:01:44
22 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:47
23 39 PIASECKA ANIA PP 31 2013 K 00:01:51
24 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:01:54
25 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:55
26 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:01:57
27 101 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:57
28 102 ORŁOWSKI KORNEL Przedszkole Kacper 2014 M 00:02:11
29 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:02:17
30 48 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:22
31 23 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki Team 2015 K 00:02:29
32 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:02:29
33 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:02:35
34 104 ŁĄDZIAK MAJA 2015 K 00:02:40
35 46 SZCZYPEK TOSIA Niezapominajka 2014 K 00:02:47
36 18 SZADOKIERSKI BARTOSZ Zefirek 2015 M 00:02:55
37 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:00
38 53 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce biegają 2015 M 00:03:02
39 55 HOFFMANN MAYA Stargard ja się nie scigam 2016 K 00:03:26
40 106 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:04:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 121 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:00:38
2 113 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:00:41
3 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:00:42
4 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:00:43
5 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:00:43
6 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:00:44
7 112 ? ? 0 00:00:46
8 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:00:47
9 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:00:48
10 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:00:49
11 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:00:49
12 115 BĘBEN BLANKA KS DOBRA MARINA 2010 K 00:00:50
13 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:00:52
14 16 CEGLAREK JAN KSP JPII 2010 M 00:00:55
15 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:00:55
16 49 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:00:55
17 118 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:00:56
18 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:00:57
19 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:00:58
20 32 OLBRYCHOWSKI KSAWERY SP56 2010 M 00:00:58
21 116 POROWSKA EWA 2011 K 00:00:58
22 45 LASOTA OSKAR Przedszkole w Mierzynie 2011 M 00:00:59
23 120 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:00:59
24 35 KOWALIK LEON 2011 M 00:01:00
25 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:02
26 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:03
27 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:04
28 24 GOZDYRA ANTEK SP46 2010 M 00:01:05
29 46 CHOMONT ANTONINA SP 5 Goleniów 2011 K 00:01:08
30 104 KOĆMIT HUBERT 2011 M 00:01:09
31 33 LISOWSKA JULIA Przedszkole 2011 K 00:01:10
32 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:10
33 44 SZCZYPEK MAJA Niezapominajka 2011 K 00:01:10
34 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:11
35 119 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:11
36 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:12
37 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:14
38 18 KRYWAN MIESZKO Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu 2011 M 00:01:15
39 38 TYTOŃ JAKUB SP13 w Szczecin Wielgowo 2011 M 00:01:17
40 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:01:20
41 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:20
42 7 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:24
43 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:30
44 110 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:31
45 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:02:32

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:39
2 39 MORAWIAK MAKSYMILIAN Football Academy Szczecin / SP 74 2008 M 00:01:48
3 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:50
4 12 GONERKO MIKOŁAJ SP 59, Szczecin 2009 M 00:01:55
5 2 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:01:57
6 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy DOBRA MARINA 2008 M 00:01:58
7 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:58
8 107 ŻWAN MARCEL 2008 M 00:01:59
9 105 ORŁOWSKI MACIEJ 2009 M 00:02:00
10 101 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:01
11 103 SZYKUĆ FRANCISZEK DOBRA MARINA 2009 M 00:02:01
12 102 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:02:02
13 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:02:03
14 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:04
15 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:05
16 16 MITUŁA KAROL SSP 2 2009 M 00:02:05
17 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:14
18 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:16
19 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:17
20 106 SOBOLEWSKI-SZWED WOJTEK 2009 M 00:02:21
21 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:22
22 28 RACHWALSKI ARTUR SP14 2009 M 00:02:23
23 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:23
24 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:28
25 9 OLESZEK SANDRA Stargard. Ja się nie ścigam 2009 K 00:02:30
26 34 WOLNIAK MICHAŁ ssp nr2 cks 2008 M 00:02:32
27 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:33

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:17
2 118 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:49
3 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:52
4 120 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:05:55
5 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:56
6 106 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:06:03
7 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:06
8 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:06
9 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:07
10 17 MITUŁA ANTEK SP 37 2006 M 00:06:08
11 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:06:13
12 35 PILARSKI MACIEK DBK 2005 M 00:06:16
13 125 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:17
14 121 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:18
15 34 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:25
16 48 CHOMONT ANNA SP 5 Goleniów 2005 K 00:06:28
17 122 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:06:28
18 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:29
19 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:06:31
20 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:06:33
21 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:34
22 123 GERLICKA-PAWELSKA MARCELINA 2007 K 00:06:35
23 126 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:06:36
24 116 ZIELIŃSKI HUBERT SP45, UKS MKL Szczecin 2007 M 00:06:39
25 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:41
26 114 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:42
27 115 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:06:43
28 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:06:44
29 117 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:45
30 113 CZAPIEWSKI MAKSYMILIAN KS IRONMAN CS Polska 2006 M 00:06:48
31 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:06:49
32 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:50
33 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:07:04
34 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:08
35 119 ZGUTKA JAKUB SP 56 Szczecin 2005 M 00:07:10
36 52 DEPTUŁA JULA SP nr 1 GRYFINO 2006 K 00:07:11
37 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:07:20
38 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:30
39 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:07:40
40 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:56
41 53 GNIŁKA ADA SP 1 GRYFINO 2006 K 00:08:07
42 127 MALISZEWSKA WIKTORIA 2006 K 00:08:09
43 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:11
44 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:25
45 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:08:25
46 104 KOĆMIT MAJA 2006 K 00:08:40
47 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:09:52
48 5 SZATANEK ANNA Szczecin sp 64 2005 K 00:10:06
49 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:10:10
50 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:10:11

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 259 SAROSI KRISTOF Ironman KS polska 2002 M 00:09:38
2 258 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:10:30
3 253 ZAREMBA PRZEMEK Sp 16 2004 M 00:10:41
4 201 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:10:43
5 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:11:07
6 203 SURDACKI JERZY Hermes Gryfino 2003 M 00:11:08
7 254 DARONIN OLEKSII 2003 M 00:11:25
8 211 GRZYBKOWSKI KACPER IRONMAN 2004 M 00:11:30
9 256 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:11:50
10 257 PODOLAK JULIA SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino 2004 K 00:11:53
11 255 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:12:45
12 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:50
13 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:13:07
14 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:16
15 251 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:13:20
16 207 TYTOŃ WIKTORIA SP13 w Szczecin Wielgowo 2004 K 00:13:43
17 214 PRUSS DOROTA 2002 K 00:15:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni