z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

19.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:17
2 118 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:49
3 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:52
4 120 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:05:55
5 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:56
6 106 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:06:03
7 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:06
8 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:06
9 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:07
10 17 MITUŁA ANTEK SP 37 2006 M 00:06:08
11 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:06:13
12 35 PILARSKI MACIEK DBK 2005 M 00:06:16
13 125 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:17
14 121 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:18
15 34 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:25
16 48 CHOMONT ANNA SP 5 Goleniów 2005 K 00:06:28
17 122 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:06:28
18 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:29
19 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:06:31
20 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:06:33
21 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:34
22 123 GERLICKA-PAWELSKA MARCELINA 2007 K 00:06:35
23 126 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:06:36
24 116 ZIELIŃSKI HUBERT SP45, UKS MKL Szczecin 2007 M 00:06:39
25 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:41
26 114 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:42
27 115 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:06:43
28 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:06:44
29 117 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:45
30 113 CZAPIEWSKI MAKSYMILIAN KS IRONMAN CS Polska 2006 M 00:06:48
31 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:06:49
32 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:50
33 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:07:04
34 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:08
35 119 ZGUTKA JAKUB SP 56 Szczecin 2005 M 00:07:10
36 52 DEPTUŁA JULA SP nr 1 GRYFINO 2006 K 00:07:11
37 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:07:20
38 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:30
39 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:07:40
40 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:56
41 53 GNIŁKA ADA SP 1 GRYFINO 2006 K 00:08:07
42 127 MALISZEWSKA WIKTORIA 2006 K 00:08:09
43 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:11
44 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:25
45 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:08:25
46 104 KOĆMIT MAJA 2006 K 00:08:40
47 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:09:52
48 5 SZATANEK ANNA Szczecin sp 64 2005 K 00:10:06
49 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:10:10
50 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:10:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni