z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

19.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:05
2 103 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:10
3 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:11
4 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:13
5 105 GUGAŁKA JAKUB Przedszkole 2012 M 00:01:16
6 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:23
7 19 SZADOKIERSKI SZYMON Chochlik 2013 M 00:01:26
8 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:01:29
9 20 CEGLAREK MICHAŁ Figielek 2012 M 00:01:31
10 127 ? ? 0 M 00:01:39
11 11 WITES ADAŚ 2013 M 00:01:43
12 34 ZGUTKA GUSTAW Przedszkole nr 54 2013 M 00:01:44
13 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:47
14 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:01:54
15 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:55
16 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:01:57
17 102 ORŁOWSKI KORNEL Przedszkole Kacper 2014 M 00:02:11
18 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:02:17
19 48 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:22
20 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:02:35
21 18 SZADOKIERSKI BARTOSZ Zefirek 2015 M 00:02:55
22 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:00
23 53 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce biegają 2015 M 00:03:02
24 106 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:04:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:00:49
2 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:00:52
3 16 CEGLAREK JAN KSP JPII 2010 M 00:00:55
4 49 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:00:55
5 118 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:00:56
6 32 OLBRYCHOWSKI KSAWERY SP56 2010 M 00:00:58
7 45 LASOTA OSKAR Przedszkole w Mierzynie 2011 M 00:00:59
8 35 KOWALIK LEON 2011 M 00:01:00
9 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:02
10 24 GOZDYRA ANTEK SP46 2010 M 00:01:05
11 104 KOĆMIT HUBERT 2011 M 00:01:09
12 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:10
13 119 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:11
14 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:14
15 18 KRYWAN MIESZKO Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu 2011 M 00:01:15
16 38 TYTOŃ JAKUB SP13 w Szczecin Wielgowo 2011 M 00:01:17
17 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:20
18 7 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:24
19 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:30
20 110 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:31
21 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:02:32

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:39
2 39 MORAWIAK MAKSYMILIAN Football Academy Szczecin / SP 74 2008 M 00:01:48
3 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:50
4 12 GONERKO MIKOŁAJ SP 59, Szczecin 2009 M 00:01:55
5 2 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:01:57
6 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy DOBRA MARINA 2008 M 00:01:58
7 107 ŻWAN MARCEL 2008 M 00:01:59
8 105 ORŁOWSKI MACIEJ 2009 M 00:02:00
9 103 SZYKUĆ FRANCISZEK DOBRA MARINA 2009 M 00:02:01
10 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:02:03
11 16 MITUŁA KAROL SSP 2 2009 M 00:02:05
12 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:14
13 106 SOBOLEWSKI-SZWED WOJTEK 2009 M 00:02:21
14 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:22
15 28 RACHWALSKI ARTUR SP14 2009 M 00:02:23
16 34 WOLNIAK MICHAŁ ssp nr2 cks 2008 M 00:02:32
17 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:33

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 118 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:49
2 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:52
3 120 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:05:55
4 106 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:06:03
5 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:06
6 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:06
7 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:07
8 17 MITUŁA ANTEK SP 37 2006 M 00:06:08
9 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:06:13
10 35 PILARSKI MACIEK DBK 2005 M 00:06:16
11 34 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:25
12 122 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:06:28
13 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:29
14 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:06:31
15 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:06:33
16 126 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:06:36
17 116 ZIELIŃSKI HUBERT SP45, UKS MKL Szczecin 2007 M 00:06:39
18 114 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:42
19 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:06:44
20 113 CZAPIEWSKI MAKSYMILIAN KS IRONMAN CS Polska 2006 M 00:06:48
21 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:50
22 119 ZGUTKA JAKUB SP 56 Szczecin 2005 M 00:07:10
23 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:56

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 259 SAROSI KRISTOF Ironman KS polska 2002 M 00:09:38
2 258 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:10:30
3 253 ZAREMBA PRZEMEK Sp 16 2004 M 00:10:41
4 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:11:07
5 203 SURDACKI JERZY Hermes Gryfino 2003 M 00:11:08
6 254 DARONIN OLEKSII 2003 M 00:11:25
7 211 GRZYBKOWSKI KACPER IRONMAN 2004 M 00:11:30
8 256 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:11:50
9 255 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:12:45
10 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:13:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni