z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

19.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:07
2 112 ? ? 0 K 00:01:08
3 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:10
4 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:15
5 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:15
6 43 CICHOCKA MICHALINA Plastusiowo/HKS Skaut 2012 K 00:01:20
7 49 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:21
8 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:29
9 107 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:01:32
10 39 PIASECKA ANIA PP 31 2013 K 00:01:51
11 101 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:57
12 23 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki Team 2015 K 00:02:29
13 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:02:29
14 104 ŁĄDZIAK MAJA 2015 K 00:02:40
15 46 SZCZYPEK TOSIA Niezapominajka 2014 K 00:02:47
16 55 HOFFMANN MAYA Stargard ja się nie scigam 2016 K 00:03:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 121 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:00:38
2 113 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:00:41
3 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:00:42
4 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:00:43
5 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:00:43
6 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:00:44
7 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:00:47
8 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:00:48
9 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:00:49
10 115 BĘBEN BLANKA KS DOBRA MARINA 2010 K 00:00:50
11 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:00:55
12 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:00:57
13 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:00:58
14 116 POROWSKA EWA 2011 K 00:00:58
15 120 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:00:59
16 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:03
17 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:04
18 46 CHOMONT ANTONINA SP 5 Goleniów 2011 K 00:01:08
19 33 LISOWSKA JULIA Przedszkole 2011 K 00:01:10
20 44 SZCZYPEK MAJA Niezapominajka 2011 K 00:01:10
21 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:11
22 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:12
23 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:01:20

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:58
2 101 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:01
3 102 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:02:02
4 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:04
5 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:05
6 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:16
7 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:17
8 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:23
9 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:28
10 9 OLESZEK SANDRA Stargard. Ja się nie ścigam 2009 K 00:02:30

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:17
2 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:56
3 125 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:17
4 121 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:18
5 48 CHOMONT ANNA SP 5 Goleniów 2005 K 00:06:28
6 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:34
7 123 GERLICKA-PAWELSKA MARCELINA 2007 K 00:06:35
8 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:41
9 115 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:06:43
10 117 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:45
11 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:06:49
12 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:07:04
13 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:08
14 52 DEPTUŁA JULA SP nr 1 GRYFINO 2006 K 00:07:11
15 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:07:20
16 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:30
17 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:07:40
18 53 GNIŁKA ADA SP 1 GRYFINO 2006 K 00:08:07
19 127 MALISZEWSKA WIKTORIA 2006 K 00:08:09
20 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:11
21 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:25
22 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:08:25
23 104 KOĆMIT MAJA 2006 K 00:08:40
24 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:09:52
25 5 SZATANEK ANNA Szczecin sp 64 2005 K 00:10:06
26 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:10:10
27 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:10:11

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:10:43
2 257 PODOLAK JULIA SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino 2004 K 00:11:53
3 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:50
4 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:16
5 251 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:13:20
6 207 TYTOŃ WIKTORIA SP13 w Szczecin Wielgowo 2004 K 00:13:43
7 214 PRUSS DOROTA 2002 K 00:15:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni