z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

19.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 121 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:00:38
2 113 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:00:41
3 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:00:42
4 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:00:43
5 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:00:43
6 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:00:44
7 112 ? ? 0 00:00:46
8 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:00:47
9 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:00:48
10 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:00:49
11 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:00:49
12 115 BĘBEN BLANKA KS DOBRA MARINA 2010 K 00:00:50
13 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:00:52
14 16 CEGLAREK JAN KSP JPII 2010 M 00:00:55
15 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:00:55
16 49 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:00:55
17 118 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:00:56
18 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:00:57
19 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:00:58
20 32 OLBRYCHOWSKI KSAWERY SP56 2010 M 00:00:58
21 116 POROWSKA EWA 2011 K 00:00:58
22 45 LASOTA OSKAR Przedszkole w Mierzynie 2011 M 00:00:59
23 120 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:00:59
24 35 KOWALIK LEON 2011 M 00:01:00
25 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:02
26 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:03
27 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:04
28 24 GOZDYRA ANTEK SP46 2010 M 00:01:05
29 46 CHOMONT ANTONINA SP 5 Goleniów 2011 K 00:01:08
30 104 KOĆMIT HUBERT 2011 M 00:01:09
31 33 LISOWSKA JULIA Przedszkole 2011 K 00:01:10
32 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:10
33 44 SZCZYPEK MAJA Niezapominajka 2011 K 00:01:10
34 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:11
35 119 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:11
36 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:12
37 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:14
38 18 KRYWAN MIESZKO Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu 2011 M 00:01:15
39 38 TYTOŃ JAKUB SP13 w Szczecin Wielgowo 2011 M 00:01:17
40 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:01:20
41 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:20
42 7 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:24
43 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:30
44 110 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:31
45 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:02:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni