z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

22.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:09
2 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:15
3 45 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:17
4 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:17
5 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:19
6 125 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:24
7 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:29
8 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:31
9 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:34
10 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:01:35
11 130 JAKUBOWSKI MIRON Przedszkole nr 74 2013 M 00:01:36
12 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:38
13 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:39
14 11 WITES ADAŚ 2013 M 00:01:40
15 127 BIERNACZYK MACIEJ Sp 37 Szczecin 2012 M 00:01:43
16 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:44
17 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:01:47
18 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:47
19 16 BOGACKI MIŁOSZ pp5 police 2014 M 00:01:50
20 132 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:01:53
21 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:01:53
22 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:01:55
23 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:56
24 17 PILARCZYK IDA 2013 K 00:01:56
25 136 ZAMOŻNY JULEK przedszkole 64 2014 M 00:01:57
26 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:57
27 15 KSYCKA JADWIGA Akademia Edukacji Przedszkolaka w Pałacu Młodzieży 2013 K 00:02:03
28 39 PSIASECKA ANIA 2013 K 00:02:09
29 134 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:02:13
30 13 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:02:14
31 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:02:46
32 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:02:47
33 36 HENICZ OLGIERD Przedszkole nr 27 w Szczecinie 2013 M 00:02:54
34 135 PYCEL ANTONII 2014 M 00:03:08
35 126 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:03:17
36 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:03:18
37 128 WOJDAK FRANCISZEK 2015 M 00:03:24
38 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:03:29
39 133 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:03:37
40 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:03:38
41 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:38
42 131 ROCBECKI ALEKSANDER 2015 M 00:04:20
43 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:04:30
44 138 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:04:54
45 5 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:04:59
46 129 HOFFMANN MAYA Stargard ja się nie scigam 2016 K 00:05:34

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 107 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:03
2 101 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:01:04
3 108 HAJDUKIEWICZ MATEUSZ Sp 56 2010 M 00:01:05
4 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:08
5 110 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:01:10
6 104 BERNER ROBERT Pogoń Pany 2010 M 00:01:13
7 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:13
8 22 STACHÓW KAZIMIERZ UKS MKL Szczecin 2011 M 00:01:15
9 28 KLICH KACPER Biegohollica 2010 M 00:01:16
10 109 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:01:17
11 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:18
12 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:19
13 38 TYTOŃ JAKUB SP13 w Szczecin Wielgowo 2011 M 00:01:23
14 34 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:01:24
15 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:01:24
16 105 JAKUBOWSKI TYMON Przedszkole nr 74 2011 M 00:01:25
17 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:25
18 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:26
19 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:01:26
20 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:01:29
21 102 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:30
22 106 WOJDAK MATEUSZ 2011 M 00:01:31
23 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:01:31
24 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:32
25 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:33
26 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:01:33
27 103 SARZYŃSKI OSKAR Sp. Przecław 2010 M 00:01:34
28 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:34
29 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:01:35
30 112 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:36
31 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:37
32 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:40
33 111 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:01:42
34 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:45
35 137 JANUZIK ZUZA Przedszkole 2012 K 00:01:46
36 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:51
37 43 BIAŁAS AMELIA SP KLINISKA WIELKIE 2010 K 00:01:55
38 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:02:03

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:41
2 27 ANDRYSIAK BORYS 2009 M 00:01:51
3 12 GONERKO MIKOŁAJ SP 59, Szczecin 2009 M 00:01:51
4 101 WARDYN KACPER SP56 2008 M 00:01:52
5 2 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:01:56
6 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy DOBRA MARINA 2008 M 00:01:56
7 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:57
8 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:58
9 103 SZYKUĆ FRANCISZEK DOBRA MARINA 2009 M 00:02:01
10 24 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:02
11 25 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:04
12 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:02:04
13 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:05
14 14 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:02:05
15 16 MITUŁA KAROL SSP 2 2009 M 00:02:06
16 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:06
17 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:09
18 28 RACHWALSKI ARTUR SP14 2009 M 00:02:11
19 1 SZYMAŃSKI JAN Szkoła Podstawowa nr 61 2008 M 00:02:12
20 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:12
21 104 NOWAKOWSKI ALEKSANDER 2008 M 00:02:14
22 102 ZALEJASZ FILIP 2008 M 00:02:16
23 34 WOLNIAK MICHAŁ ssp nr2 cks 2008 M 00:02:18
24 21 WÓJCIK KAROLINA 2008 K 00:02:20
25 20 STACHÓW RYSZARD Szkoła Podstawowa 68 2009 M 00:02:23
26 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:25
27 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:26
28 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:33
29 35 BISKUPSKI KRZYSZTOF SP 37 Szczecin 2009 M 00:02:34
30 9 OLESZEK SANDRA Stargard. Ja się nie ścigam 2009 K 00:02:37
31 33 CHARIF FILIP SP 16 2008 M 00:02:40
32 36 CHOJNOWSKA MADZIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:51

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 44 BIAŁAS SZYMON UKS BARNIM GOLENIÓW 2005 M 00:04:50
2 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:03
3 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:25
4 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:27
5 17 MITUŁA ANTEK SP 37 2006 M 00:05:28
6 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:32
7 39 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:05:37
8 109 WAŁOWSKI JAKUB 2006 M 00:05:44
9 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:05:45
10 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:46
11 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:48
12 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:05:49
13 36 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:05:59
14 111 ŁOZIŃSKI MIKOŁAJ 2007 M 00:06:01
15 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:02
16 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:02
17 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:06:03
18 104 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:06:07
19 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:08
20 112 PIEDO DAWID Szkoła 2005 M 00:06:08
21 110 GOŁĘBIEWSKA JULIA SP54 2006 K 00:06:10
22 113 LIPSKI ALAN 2006 M 00:06:10
23 34 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:14
24 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:06:16
25 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:18
26 24 RATAJCZAK TYMON Centrum Medyczne EuroMedis 2006 M 00:06:18
27 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:28
28 102 KŁACZYŃSKA HANNA 2007 K 00:06:36
29 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:06:37
30 19 NEKANDA-TREPKA KORNELIA SP33 2007 K 00:06:38
31 13 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:40
32 103 FIGIEL ZUZANNA 2005 K 00:06:40
33 20 CEBULA KONRAD 2005 M 00:06:43
34 108 ŁUŻNY MACIEJ SP 48 2006 M 00:06:47
35 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:03
36 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:07:12
37 33 KOWNACKA ZOSIA 2005 K 00:07:12
38 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:17
39 106 ŻOGAS MATEUSZ 2005 M 00:07:34
40 45 BISKUPSKI MICHAŁ SP 37 Szczecin 2007 M 00:07:19
41 14 PRZYBYŁA JULIA SP 11 2006 K 00:08:02
42 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:10:07
43 105 SAJEWICZ ARIANA 2006 K 00:10:27
44 101 SMOLIŃSKI MIŁOSZ 2006 M 00:11:17

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:09:26
2 252 ŚWIĄTEK MATEUSZ 2002 M 00:09:57
3 203 SURDACKI JERZY Hermes Gryfino 2003 M 00:09:59
4 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:10:03
5 201 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:10:48
6 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:12:09
7 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:17
8 205 CZERNIACHOWSKA WIKTORIA MKS Hermes Gryfino 2004 K 00:12:18
9 207 TYTOŃ WIKTORIA SP13 w Szczecin Wielgowo 2004 K 00:12:59
10 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:18
11 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:13:30
12 251 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:13:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni