z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

22.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 44 BIAŁAS SZYMON UKS BARNIM GOLENIÓW 2005 M 00:04:50
2 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:03
3 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:25
4 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:27
5 17 MITUŁA ANTEK SP 37 2006 M 00:05:28
6 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:32
7 39 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:05:37
8 109 WAŁOWSKI JAKUB 2006 M 00:05:44
9 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:05:45
10 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:46
11 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:48
12 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:05:49
13 36 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:05:59
14 111 ŁOZIŃSKI MIKOŁAJ 2007 M 00:06:01
15 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:02
16 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:02
17 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:06:03
18 104 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:06:07
19 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:08
20 112 PIEDO DAWID Szkoła 2005 M 00:06:08
21 110 GOŁĘBIEWSKA JULIA SP54 2006 K 00:06:10
22 113 LIPSKI ALAN 2006 M 00:06:10
23 34 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:14
24 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:06:16
25 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:18
26 24 RATAJCZAK TYMON Centrum Medyczne EuroMedis 2006 M 00:06:18
27 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:28
28 102 KŁACZYŃSKA HANNA 2007 K 00:06:36
29 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:06:37
30 19 NEKANDA-TREPKA KORNELIA SP33 2007 K 00:06:38
31 13 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:40
32 103 FIGIEL ZUZANNA 2005 K 00:06:40
33 20 CEBULA KONRAD 2005 M 00:06:43
34 108 ŁUŻNY MACIEJ SP 48 2006 M 00:06:47
35 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:03
36 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:07:12
37 33 KOWNACKA ZOSIA 2005 K 00:07:12
38 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:17
39 106 ŻOGAS MATEUSZ 2005 M 00:07:34
40 45 BISKUPSKI MICHAŁ SP 37 Szczecin 2007 M 00:07:19
41 14 PRZYBYŁA JULIA SP 11 2006 K 00:08:02
42 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:10:07
43 105 SAJEWICZ ARIANA 2006 K 00:10:27
44 101 SMOLIŃSKI MIŁOSZ 2006 M 00:11:17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni