z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

22.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:09
2 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:15
3 45 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:17
4 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:17
5 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:19
6 125 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:24
7 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:29
8 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:31
9 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:01:35
10 130 JAKUBOWSKI MIRON Przedszkole nr 74 2013 M 00:01:36
11 11 WITES ADAŚ 2013 M 00:01:40
12 127 BIERNACZYK MACIEJ Sp 37 Szczecin 2012 M 00:01:43
13 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:44
14 16 BOGACKI MIŁOSZ pp5 police 2014 M 00:01:50
15 132 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:01:53
16 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:01:55
17 136 ZAMOŻNY JULEK przedszkole 64 2014 M 00:01:57
18 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:02:46
19 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:02:47
20 36 HENICZ OLGIERD Przedszkole nr 27 w Szczecinie 2013 M 00:02:54
21 135 PYCEL ANTONII 2014 M 00:03:08
22 126 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:03:17
23 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:03:18
24 128 WOJDAK FRANCISZEK 2015 M 00:03:24
25 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:03:29
26 133 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:03:37
27 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:03:38
28 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:38
29 131 ROCBECKI ALEKSANDER 2015 M 00:04:20
30 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:04:30
31 138 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:04:54

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 107 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:03
2 101 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:01:04
3 108 HAJDUKIEWICZ MATEUSZ Sp 56 2010 M 00:01:05
4 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:08
5 110 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:01:10
6 104 BERNER ROBERT Pogoń Pany 2010 M 00:01:13
7 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:13
8 22 STACHÓW KAZIMIERZ UKS MKL Szczecin 2011 M 00:01:15
9 28 KLICH KACPER Biegohollica 2010 M 00:01:16
10 109 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:01:17
11 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:18
12 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:19
13 38 TYTOŃ JAKUB SP13 w Szczecin Wielgowo 2011 M 00:01:23
14 105 JAKUBOWSKI TYMON Przedszkole nr 74 2011 M 00:01:25
15 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:26
16 106 WOJDAK MATEUSZ 2011 M 00:01:31
17 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:33
18 103 SARZYŃSKI OSKAR Sp. Przecław 2010 M 00:01:34
19 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:34

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:41
2 27 ANDRYSIAK BORYS 2009 M 00:01:51
3 12 GONERKO MIKOŁAJ SP 59, Szczecin 2009 M 00:01:51
4 101 WARDYN KACPER SP56 2008 M 00:01:52
5 2 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:01:56
6 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy DOBRA MARINA 2008 M 00:01:56
7 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:57
8 103 SZYKUĆ FRANCISZEK DOBRA MARINA 2009 M 00:02:01
9 24 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:02
10 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:02:04
11 16 MITUŁA KAROL SSP 2 2009 M 00:02:06
12 28 RACHWALSKI ARTUR SP14 2009 M 00:02:11
13 1 SZYMAŃSKI JAN Szkoła Podstawowa nr 61 2008 M 00:02:12
14 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:12
15 104 NOWAKOWSKI ALEKSANDER 2008 M 00:02:14
16 102 ZALEJASZ FILIP 2008 M 00:02:16
17 34 WOLNIAK MICHAŁ ssp nr2 cks 2008 M 00:02:18
18 20 STACHÓW RYSZARD Szkoła Podstawowa 68 2009 M 00:02:23
19 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:26
20 35 BISKUPSKI KRZYSZTOF SP 37 Szczecin 2009 M 00:02:34
21 33 CHARIF FILIP SP 16 2008 M 00:02:40

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 44 BIAŁAS SZYMON UKS BARNIM GOLENIÓW 2005 M 00:04:50
2 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:25
3 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:27
4 17 MITUŁA ANTEK SP 37 2006 M 00:05:28
5 39 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:05:37
6 109 WAŁOWSKI JAKUB 2006 M 00:05:44
7 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:05:45
8 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:46
9 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:48
10 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:05:49
11 111 ŁOZIŃSKI MIKOŁAJ 2007 M 00:06:01
12 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:02
13 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:06:03
14 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:08
15 112 PIEDO DAWID Szkoła 2005 M 00:06:08
16 113 LIPSKI ALAN 2006 M 00:06:10
17 34 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:14
18 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:06:16
19 24 RATAJCZAK TYMON Centrum Medyczne EuroMedis 2006 M 00:06:18
20 20 CEBULA KONRAD 2005 M 00:06:43
21 108 ŁUŻNY MACIEJ SP 48 2006 M 00:06:47
22 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:03
23 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:07:12
24 106 ŻOGAS MATEUSZ 2005 M 00:07:34
25 45 BISKUPSKI MICHAŁ SP 37 Szczecin 2007 M 00:07:19
26 101 SMOLIŃSKI MIŁOSZ 2006 M 00:11:17

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:09:26
2 252 ŚWIĄTEK MATEUSZ 2002 M 00:09:57
3 203 SURDACKI JERZY Hermes Gryfino 2003 M 00:09:59
4 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:10:03
5 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:12:09
6 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:13:30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni