z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

22.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:09
2 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:15
3 45 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:17
4 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:17
5 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:19
6 125 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:24
7 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:29
8 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:31
9 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:34
10 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:01:35
11 130 JAKUBOWSKI MIRON Przedszkole nr 74 2013 M 00:01:36
12 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:38
13 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:39
14 11 WITES ADAŚ 2013 M 00:01:40
15 127 BIERNACZYK MACIEJ Sp 37 Szczecin 2012 M 00:01:43
16 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:44
17 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:01:47
18 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:47
19 16 BOGACKI MIŁOSZ pp5 police 2014 M 00:01:50
20 132 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:01:53
21 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:01:53
22 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:01:55
23 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:56
24 17 PILARCZYK IDA 2013 K 00:01:56
25 136 ZAMOŻNY JULEK przedszkole 64 2014 M 00:01:57
26 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:57
27 15 KSYCKA JADWIGA Akademia Edukacji Przedszkolaka w Pałacu Młodzieży 2013 K 00:02:03
28 39 PSIASECKA ANIA 2013 K 00:02:09
29 134 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:02:13
30 13 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:02:14
31 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:02:46
32 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:02:47
33 36 HENICZ OLGIERD Przedszkole nr 27 w Szczecinie 2013 M 00:02:54
34 135 PYCEL ANTONII 2014 M 00:03:08
35 126 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:03:17
36 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:03:18
37 128 WOJDAK FRANCISZEK 2015 M 00:03:24
38 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:03:29
39 133 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:03:37
40 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:03:38
41 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:38
42 131 ROCBECKI ALEKSANDER 2015 M 00:04:20
43 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:04:30
44 138 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:04:54
45 5 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:04:59
46 129 HOFFMANN MAYA Stargard ja się nie scigam 2016 K 00:05:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni