z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

22.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:34
2 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:38
3 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:39
4 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:01:47
5 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:47
6 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:01:53
7 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:56
8 17 PILARCZYK IDA 2013 K 00:01:56
9 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:57
10 15 KSYCKA JADWIGA Akademia Edukacji Przedszkolaka w Pałacu Młodzieży 2013 K 00:02:03
11 39 PSIASECKA ANIA 2013 K 00:02:09
12 134 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:02:13
13 13 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:02:14
14 5 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:04:59
15 129 HOFFMANN MAYA Stargard ja się nie scigam 2016 K 00:05:34

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:01:24
2 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:01:24
3 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:25
4 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:01:26
5 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:01:29
6 102 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:30
7 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:01:31
8 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:32
9 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:01:33
10 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:01:35
11 112 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:36
12 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:37
13 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:40
14 111 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:01:42
15 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:45
16 137 JANUZIK ZUZA Przedszkole 2012 K 00:01:46
17 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:51
18 43 BIAŁAS AMELIA SP KLINISKA WIELKIE 2010 K 00:01:55
19 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:02:03

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:58
2 25 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:04
3 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:05
4 14 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:02:05
5 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:06
6 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:09
7 21 WÓJCIK KAROLINA 2008 K 00:02:20
8 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:25
9 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:33
10 9 OLESZEK SANDRA Stargard. Ja się nie ścigam 2009 K 00:02:37
11 36 CHOJNOWSKA MADZIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:51

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:03
2 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:32
3 36 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:05:59
4 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:02
5 104 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:06:07
6 110 GOŁĘBIEWSKA JULIA SP54 2006 K 00:06:10
7 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:18
8 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:28
9 102 KŁACZYŃSKA HANNA 2007 K 00:06:36
10 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:06:37
11 19 NEKANDA-TREPKA KORNELIA SP33 2007 K 00:06:38
12 13 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:40
13 103 FIGIEL ZUZANNA 2005 K 00:06:40
14 33 KOWNACKA ZOSIA 2005 K 00:07:12
15 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:17
16 14 PRZYBYŁA JULIA SP 11 2006 K 00:08:02
17 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:10:07
18 105 SAJEWICZ ARIANA 2006 K 00:10:27

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:10:48
2 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:17
3 205 CZERNIACHOWSKA WIKTORIA MKS Hermes Gryfino 2004 K 00:12:18
4 207 TYTOŃ WIKTORIA SP13 w Szczecin Wielgowo 2004 K 00:12:59
5 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:18
6 251 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:13:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni