z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

04.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:39
2 72 ORŁOWSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:42
3 62 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:55
4 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:02:01
5 50 HERDUŚ LENA 2013 K 00:02:01
6 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:15
7 66 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:02:15
8 70 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:02:20
9 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:45
10 65 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:11
2 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:12
3 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:17
4 78 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:18
5 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:25
6 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:28
7 77 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:30
8 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:31
9 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:32
10 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:42
11 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:43
12 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:45
13 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:46
14 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:48
15 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:51
16 74 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:01:55
17 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:56
18 1 BIELEC AGNIESZKA 2011 K 00:02:32
19 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:03:44
PK 76 KUREK ADAM 2008 M 00:04:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:18
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:19
3 24 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:22
4 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:23
5 82 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:29
6 77 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:31
7 80 STAJKOWSKI CEZARY MOSIR Łaziska Górne 2009 M 00:02:34
8 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:38
9 79 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:38
10 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:43
11 84 KAŁUŻNY FILIP 2008 M 00:02:44
12 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:44
13 81 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:52
14 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:54
15 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:57
16 86 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:03:01
17 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:03:05
18 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:03:07
19 1 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:03:18
20 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:03:19
21 12 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:03:31
22 87 WOLNY MATYLDA 2008 K 00:03:33
23 85 MOĆKOWSKA JULIA 2009 K 00:03:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:03:18
2 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:03:24
3 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:03:28
4 77 CENKIER WERONIKA MOSIR Łaziska Górne 2005 K 00:03:35
5 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:03:49
6 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:03:54
7 76 KOSSEK MIŁOSZ 2007 M 00:03:59
8 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:04:02
9 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:20
10 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:04:24
11 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:04:26
12 79 KOŁODZIEJ JULIA ZSP5 2006 K 00:04:34
13 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:04:37
14 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:04:39
15 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:05:01
16 29 POLOCZEK MATYLDA 2007 K 00:05:48
17 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:05:52
18 78 POLOK KINGA 2006 K 00:06:12
19 80 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:07:08
20 81 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 K 00:07:08
21 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:08:13

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 265 SZTUK KAMIL MOSIR Łaziska Górne 2002 M 00:06:16
2 281 ŁABA DANIEL 2003 M 00:06:26
3 204 BIESZCZAD KAMIL Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2002 M 00:07:22
4 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:07:22
5 300 BUJAKIEWICZ BARTOSZ 2004 M 00:07:23
6 203 PORWOLIK BERNADETA UKS Trójka Mikołów 2004 K 00:09:52
7 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:10:05
PK 298 JĘDRZEJAK ALEKSANDRA 2001 K 00:12:14
PK 273 GOŁĘBIEWSKA NATALIA 2000 K 00:14:44
PK 299 PIOTROWSKA BEATA 2001 K 00:14:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni