z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

04.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 72 ORŁOWSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:42
2 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:02:01
3 66 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:02:15
4 70 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:02:20

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:17
2 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:25
3 77 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:30
4 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:32
5 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:42
6 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:43
7 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:46
8 74 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:01:55
9 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:56
PK 76 KUREK ADAM 2008 M 00:04:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:18
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:19
3 24 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:22
4 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:23
5 82 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:29
6 80 STAJKOWSKI CEZARY MOSIR Łaziska Górne 2009 M 00:02:34
7 79 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:38
8 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:43
9 84 KAŁUŻNY FILIP 2008 M 00:02:44
10 81 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:52
11 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:54
12 86 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:03:01
13 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:03:07
14 1 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:03:18

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:03:28
2 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:03:54
3 76 KOSSEK MIŁOSZ 2007 M 00:03:59
4 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:20
5 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:04:37
6 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:05:01
7 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:05:52
8 80 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:07:08
9 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:08:13

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 265 SZTUK KAMIL MOSIR Łaziska Górne 2002 M 00:06:16
2 281 ŁABA DANIEL 2003 M 00:06:26
3 204 BIESZCZAD KAMIL Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2002 M 00:07:22
4 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:07:22
5 300 BUJAKIEWICZ BARTOSZ 2004 M 00:07:23
6 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:10:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni