z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

04.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:39
2 62 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:55
3 50 HERDUŚ LENA 2013 K 00:02:01
4 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:15
5 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:45
6 65 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:11
2 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:12
3 78 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:18
4 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:28
5 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:31
6 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:45
7 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:48
8 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:51
9 1 BIELEC AGNIESZKA 2011 K 00:02:32
10 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:03:44

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 77 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:31
2 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:38
3 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:44
4 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:57
5 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:03:05
6 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:03:19
7 12 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:03:31
8 87 WOLNY MATYLDA 2008 K 00:03:33
9 85 MOĆKOWSKA JULIA 2009 K 00:03:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:03:18
2 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:03:24
3 77 CENKIER WERONIKA MOSIR Łaziska Górne 2005 K 00:03:35
4 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:03:49
5 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:04:02
6 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:04:24
7 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:04:26
8 79 KOŁODZIEJ JULIA ZSP5 2006 K 00:04:34
9 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:04:39
10 29 POLOCZEK MATYLDA 2007 K 00:05:48
11 78 POLOK KINGA 2006 K 00:06:12
12 81 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 K 00:07:08

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 PORWOLIK BERNADETA UKS Trójka Mikołów 2004 K 00:09:52
PK 298 JĘDRZEJAK ALEKSANDRA 2001 K 00:12:14
PK 273 GOŁĘBIEWSKA NATALIA 2000 K 00:14:44
PK 299 PIOTROWSKA BEATA 2001 K 00:14:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni