z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

07.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:25
2 59 SMITH COHEN 2012 M 00:01:26
3 58 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:34
4 13 ADAM ZUZANNA Przedszkole nr 76 2012 K 00:01:39
5 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:01:43
6 10 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:46
7 5 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:47
8 51 BEDNARZ FILIP 2013 M 00:01:51
9 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:01:57
10 62 JURECZKO NINA PARKRUN KATOWICE 2014 K 00:02:03
11 66 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:02:04
12 50 HERDUŚ LENA 2013 K 00:02:05
13 53 ROSA ALICJA 2012 K 00:02:06
14 12 ADAM MATEUSZ Przedszkole nr 76 2014 M 00:02:07
15 7 PYRK HANIA Wróbelka Elemelka 2013 K 00:02:07
16 71 MIKTUS BARTOSZ 2015 M 00:02:15
17 70 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:24
18 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:35
19 11 MICHALIK MARTYNA 2014 K 00:02:40
20 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:05
2 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:05
3 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:05
4 32 GRUSZCZYŃSKI LEON UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:06
5 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:08
6 8 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:01:09
7 31 GRUSZCZYŃSKI KAROL UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:09
8 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:09
9 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:13
10 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:14
11 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:14
12 65 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:17
13 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:18
14 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:20
15 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:21
16 63 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:01:21
17 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:22
18 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:23
19 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:23
20 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:24
21 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:25
22 61 HANF NATALIA nr 1 w Bieruniu 2011 K 00:01:27
23 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:32
24 7 MAZUR MARIA Przedszkole 89 2011 K 00:01:32
25 62 SOBCZAK ALA Przedszkole Giszowiec 2011 K 00:01:33
26 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:35
27 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:01:35
28 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:37
29 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:37
30 29 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:37
31 59 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:01:57
32 24 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:02:07

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:01:57
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:03
3 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:07
4 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:08
5 10 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:08
6 71 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:12
7 63 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:15
8 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:19
9 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:20
10 61 STAJKOWSKI CEZARY MOSIR Łaziska Górne 2009 M 00:02:20
11 65 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:21
12 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:21
13 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:23
14 9 WYDRA GRZEGORZ Sparta Katowice 2009 M 00:02:24
15 59 ADAMCZYK MAJA PSP Czyżówka 2008 K 00:02:25
16 69 KOPACZ URSZULA SP 67 w Katowicach 2008 K 00:02:25
17 14 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:26
18 70 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:02:30
19 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:31
20 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:02:38
21 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:40
22 1 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:02:45
23 18 ŻYŁKA KUBA Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu 2009 M 00:02:47
24 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:02:48
25 12 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:50
26 66 MOĆKOWSKA JULIA 2009 K 00:03:05
27 19 LASKA DOMINIKA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2008 K 00:03:07
28 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:03:08
29 25 MICHALIK KAROLINA SP 11 KATOWICE 2008 K 00:03:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:03:08
2 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:03:10
3 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:23
4 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:03:30
5 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:03:34
6 65 CENKIER WERONIKA MOSIR Łaziska Górne 2005 K 00:03:39
7 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:03:45
8 22 CHMIEST BARTOSZ Jaroszowiec 2006 M 00:03:49
9 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:03:51
10 20 CHODZIDŁO MATEUSZ SP nr 21 Chorzów 2007 M 00:03:51
11 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:03:52
12 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:03:52
13 70 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:03:55
14 11 WIŚNIEWSKI NATAN Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie 2006 M 00:04:01
15 4 KUBIK JULIA SP 7 2007 K 00:04:09
16 61 AUGUSTYN JULIA ADS Masna Krytyczna 2005 K 00:04:16
17 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:04:17
18 1 NOWAK EMILIA SP 6 JAWORZNO 2005 K 00:04:19
19 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:04:21
20 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:04:22
21 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:04:24
22 28 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:04:25
23 9 WACHOWSKA ZUZANNA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 K 00:04:28
24 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:04:30
25 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:04:32
26 59 BARON HANNA 2006 K 00:04:37
27 64 KOPACZ BARBARA SP 67 w Katowicach 2006 K 00:04:44
28 50 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:04:56
29 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:05:05
30 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:05:10
31 29 POLOCZEK MATYLDA 2007 K 00:05:48
32 71 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 M 00:05:49
33 72 POLOK KINGA 2006 K 00:07:10
34 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:08:33

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 256 SZTUK KAMIL MOSIR Łaziska Górne 2002 M 00:05:55
2 257 ŁABA DANIEL SMS Bytom 2003 M 00:06:09
3 255 KOZIK KAROLINA MOSIM Tychy 2003 K 00:06:29
4 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:06:49
5 204 BIESZCZAD KAMIL Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2002 M 00:06:53
6 201 KANIA WIKTORIA MOS Sosnowiec, Gim nr 18 2003 K 00:07:33
7 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:07:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni