z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

07.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 59 SMITH COHEN 2012 M 00:01:26
2 58 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:34
3 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:01:43
4 51 BEDNARZ FILIP 2013 M 00:01:51
5 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:01:57
6 66 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:02:04
7 12 ADAM MATEUSZ Przedszkole nr 76 2014 M 00:02:07
8 71 MIKTUS BARTOSZ 2015 M 00:02:15

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:05
2 32 GRUSZCZYŃSKI LEON UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:06
3 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:08
4 31 GRUSZCZYŃSKI KAROL UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:09
5 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:13
6 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:14
7 65 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:17
8 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:18
9 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:22
10 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:23
11 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:23
12 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:24
13 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:35
14 29 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:37
15 59 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:01:57
16 24 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:02:07

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:01:57
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:03
3 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:07
4 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:08
5 10 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:08
6 71 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:12
7 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:19
8 61 STAJKOWSKI CEZARY MOSIR Łaziska Górne 2009 M 00:02:20
9 65 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:21
10 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:23
11 9 WYDRA GRZEGORZ Sparta Katowice 2009 M 00:02:24
12 14 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:26
13 70 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:02:30
14 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:31
15 1 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:02:45
16 18 ŻYŁKA KUBA Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu 2009 M 00:02:47
17 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:02:48

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:03:08
2 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:03:34
3 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:03:45
4 22 CHMIEST BARTOSZ Jaroszowiec 2006 M 00:03:49
5 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:03:51
6 20 CHODZIDŁO MATEUSZ SP nr 21 Chorzów 2007 M 00:03:51
7 70 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:03:55
8 11 WIŚNIEWSKI NATAN Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie 2006 M 00:04:01
9 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:04:30
10 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:04:32
11 50 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:04:56
12 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:05:05
13 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:05:10
14 71 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 M 00:05:49
15 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:08:33

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 256 SZTUK KAMIL MOSIR Łaziska Górne 2002 M 00:05:55
2 257 ŁABA DANIEL SMS Bytom 2003 M 00:06:09
3 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:06:49
4 204 BIESZCZAD KAMIL Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2002 M 00:06:53
5 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:07:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni