z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

07.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:25
2 13 ADAM ZUZANNA Przedszkole nr 76 2012 K 00:01:39
3 10 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:46
4 5 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:47
5 62 JURECZKO NINA PARKRUN KATOWICE 2014 K 00:02:03
6 50 HERDUŚ LENA 2013 K 00:02:05
7 53 ROSA ALICJA 2012 K 00:02:06
8 7 PYRK HANIA Wróbelka Elemelka 2013 K 00:02:07
9 70 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:24
10 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:35
11 11 MICHALIK MARTYNA 2014 K 00:02:40
12 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:05
2 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:05
3 8 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:01:09
4 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:09
5 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:14
6 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:20
7 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:21
8 63 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:01:21
9 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:25
10 61 HANF NATALIA nr 1 w Bieruniu 2011 K 00:01:27
11 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:32
12 7 MAZUR MARIA Przedszkole 89 2011 K 00:01:32
13 62 SOBCZAK ALA Przedszkole Giszowiec 2011 K 00:01:33
14 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:01:35
15 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:37
16 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:37

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 63 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:15
2 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:20
3 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:21
4 59 ADAMCZYK MAJA PSP Czyżówka 2008 K 00:02:25
5 69 KOPACZ URSZULA SP 67 w Katowicach 2008 K 00:02:25
6 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:02:38
7 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:40
8 12 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:50
9 66 MOĆKOWSKA JULIA 2009 K 00:03:05
10 19 LASKA DOMINIKA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2008 K 00:03:07
11 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:03:08
12 25 MICHALIK KAROLINA SP 11 KATOWICE 2008 K 00:03:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:03:10
2 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:23
3 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:03:30
4 65 CENKIER WERONIKA MOSIR Łaziska Górne 2005 K 00:03:39
5 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:03:52
6 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:03:52
7 4 KUBIK JULIA SP 7 2007 K 00:04:09
8 61 AUGUSTYN JULIA ADS Masna Krytyczna 2005 K 00:04:16
9 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:04:17
10 1 NOWAK EMILIA SP 6 JAWORZNO 2005 K 00:04:19
11 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:04:21
12 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:04:22
13 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:04:24
14 28 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:04:25
15 9 WACHOWSKA ZUZANNA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 K 00:04:28
16 59 BARON HANNA 2006 K 00:04:37
17 64 KOPACZ BARBARA SP 67 w Katowicach 2006 K 00:04:44
18 29 POLOCZEK MATYLDA 2007 K 00:05:48
19 72 POLOK KINGA 2006 K 00:07:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 255 KOZIK KAROLINA MOSIM Tychy 2003 K 00:06:29
2 201 KANIA WIKTORIA MOS Sosnowiec, Gim nr 18 2003 K 00:07:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni