z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 87 AUGUSTYN ADAM APS Masna 2012 M 00:01:24
2 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:28
3 75 IGIELSKI JULIUSZ MP nr 34 Ruda Śląska 2012 M 00:01:34
4 5 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:38
5 85 MAŁYSZEK ALICJA Przedszkole nr 20 w Siemianowicach Śląskich 2013 K 00:01:38
6 83 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:45
7 82 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:50
8 100 HERDUŚ LENA 2013 K 00:01:55
9 7 PYRK HANIA Wróbelka Elemelka 2013 K 00:02:00
10 9 KAFAROWSKA MATYLDA Wielkolud Team 2012 K 00:02:01
11 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:02:07
12 74 MICHALIK MARTYNA 2014 K 00:02:14
13 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:14
14 55 JELITOWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:15
15 84 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:28
16 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:42
17 81 IGIELSKA LIWIA MP nr 34 Ruda Śląska 2014 K 00:02:54
18 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:03:14
19 10 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:03:35
20 68 LOSSA JULIA 2015 K 00:03:41
21 8 CHODZIDŁO ALEKSANDER Przedszkole nr 26 Chorzów 2014 M 00:04:05

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:01
2 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:04
3 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:05
4 67 GRUSZCZYŃSKI LEON UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:07
5 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:07
6 68 GRUSZCZYŃSKI KAROL UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:08
7 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:11
8 69 AUGUSTYN ALEKSANDRA APS Masna 2010 K 00:01:13
9 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:14
10 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:01:17
11 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:17
12 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:18
13 60 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:18
14 57 SOBCZAK ALA 2011 K 00:01:19
15 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:21
16 26 KOTAS MIKOŁAJ Szkoła 2010 M 00:01:22
17 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:22
18 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:23
19 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:23
20 66 FAULHABER NATALIA 2011 K 00:01:27
21 24 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:01:28
22 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:28
23 20 OBOZ ISABELLA URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl 2011 K 00:01:29
24 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:29
25 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:29
26 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:30
27 7 MAZUR MARIA Przedszkole 89 2011 K 00:01:31
28 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:32
29 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:34
30 29 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:34
31 1 BIELEC AGNIESZKA 2011 K 00:01:58
PK 62 KUREK ADAM 2008 M 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:01
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:02
3 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:03
4 10 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:03
5 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:07
6 24 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:08
7 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:18
8 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:18
9 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:20
10 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:23
11 9 WYDRA GRZEGORZ Sparta Katowice 2009 M 00:02:23
12 57 FAULHABER BENIAMIN 2008 M 00:02:27
13 69 KOPACZ URSZULA SP 67 w Katowicach 2008 K 00:02:29
14 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:33
15 61 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:02:33
16 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:02:38
17 56 CZELNY ZOSIA Smashing Pąpkins 2008 K 00:02:39
18 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:40
19 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:02:42
20 70 CHYRA HANNA 2009 K 00:02:45
21 18 ŻYŁKA KUBA Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu 2009 M 00:02:47
22 58 MAŁYSZEK MAJA Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich 2008 K 00:02:48
23 12 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:49
24 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:02:58
25 53 MICHALIK KAROLINA SP 11 KATOWICE 2008 K 00:03:17
26 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:03:20
27 19 LASKA DOMINIKA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2008 K 00:03:21
28 64 KLUZA MARTYNA SP 21 Katowice 2008 K 00:03:51

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:03:17
2 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:03:23
3 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:32
4 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:03:39
5 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:03:43
6 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:03:43
7 22 CHMIEST BARTOSZ Jaroszowiec 2006 M 00:03:44
8 52 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:03:45
9 11 WIŚNIEWSKI NATAN Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie 2006 M 00:03:59
10 68 AUGUSTYN JULIA 2005 K 00:04:00
11 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:00
12 72 JANISZEWSKI DAWID 2007 M 00:04:01
13 61 KAMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:04:01
14 20 WITKOWSKI MATEUSZ SP nr 21 Chorzów 2007 M 00:04:06
15 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:04:08
16 1 NOWAK EMILIA SP 6 JAWORZNO 2005 K 00:04:13
17 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:04:14
18 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:04:17
19 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:04:21
20 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:04:25
21 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:04:34
22 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:04:37
23 69 KOPACZ BARBARA SP 67 w Katowicach 2006 K 00:04:38
24 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:04:46
25 74 DĄBROWSKA JULIA Sp 316 2006 K 00:04:49
26 4 KUBIK JULIA SP 7 2007 K 00:04:54
27 67 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:04:57
28 19 JODŁOWIEC ADAM szkoła 2006 M 00:05:37
29 73 POLOK KINGA 2006 K 00:06:02
30 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:07:16

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 PORWOLIK BERNADETA UKS Trójka Mikołów 2004 K 00:06:14
2 262 ŁABA DANIEL 2003 M 00:06:22
3 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:07:02
4 264 CHYRA JULIA Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich 2003 K 00:07:05
5 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:07:52
6 206 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:08:48
7 263 MIKULSKA PATRYCJA UKL 8 Police 2004 K 00:09:07
8 207 KAFAROWSKI JAKUB Wielkolud Team 2004 M 00:09:29
PK 254 TOMCZAK ROKSANA 2000 K 00:11:33
PK 257 KRUŻEL PATRYCJA 2000 K 00:13:17
PK 260 PIOTROWSKA BEATA 2001 K 00:13:18
PK 261 GAWŁOWSKA SANDRA 2001 K 00:13:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni