z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:28
2 5 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:38
3 85 MAŁYSZEK ALICJA Przedszkole nr 20 w Siemianowicach Śląskich 2013 K 00:01:38
4 82 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:50
5 100 HERDUŚ LENA 2013 K 00:01:55
6 7 PYRK HANIA Wróbelka Elemelka 2013 K 00:02:00
7 9 KAFAROWSKA MATYLDA Wielkolud Team 2012 K 00:02:01
8 74 MICHALIK MARTYNA 2014 K 00:02:14
9 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:14
10 84 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:28
11 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:42
12 81 IGIELSKA LIWIA MP nr 34 Ruda Śląska 2014 K 00:02:54
13 10 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:03:35
14 68 LOSSA JULIA 2015 K 00:03:41

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:01
2 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:04
3 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:07
4 69 AUGUSTYN ALEKSANDRA APS Masna 2010 K 00:01:13
5 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:14
6 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:01:17
7 57 SOBCZAK ALA 2011 K 00:01:19
8 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:22
9 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:23
10 66 FAULHABER NATALIA 2011 K 00:01:27
11 20 OBOZ ISABELLA URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl 2011 K 00:01:29
12 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:29
13 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:30
14 7 MAZUR MARIA Przedszkole 89 2011 K 00:01:31
15 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:32
16 1 BIELEC AGNIESZKA 2011 K 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:20
2 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:23
3 69 KOPACZ URSZULA SP 67 w Katowicach 2008 K 00:02:29
4 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:02:38
5 56 CZELNY ZOSIA Smashing Pąpkins 2008 K 00:02:39
6 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:40
7 70 CHYRA HANNA 2009 K 00:02:45
8 58 MAŁYSZEK MAJA Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich 2008 K 00:02:48
9 12 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:49
10 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:02:58
11 53 MICHALIK KAROLINA SP 11 KATOWICE 2008 K 00:03:17
12 19 LASKA DOMINIKA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2008 K 00:03:21
13 64 KLUZA MARTYNA SP 21 Katowice 2008 K 00:03:51

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:03:23
2 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:32
3 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:03:39
4 68 AUGUSTYN JULIA 2005 K 00:04:00
5 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:04:08
6 1 NOWAK EMILIA SP 6 JAWORZNO 2005 K 00:04:13
7 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:04:17
8 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:04:21
9 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:04:25
10 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:04:37
11 69 KOPACZ BARBARA SP 67 w Katowicach 2006 K 00:04:38
12 74 DĄBROWSKA JULIA Sp 316 2006 K 00:04:49
13 4 KUBIK JULIA SP 7 2007 K 00:04:54
14 73 POLOK KINGA 2006 K 00:06:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 PORWOLIK BERNADETA UKS Trójka Mikołów 2004 K 00:06:14
2 264 CHYRA JULIA Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich 2003 K 00:07:05
3 206 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:08:48
4 263 MIKULSKA PATRYCJA UKL 8 Police 2004 K 00:09:07
PK 254 TOMCZAK ROKSANA 2000 K 00:11:33
PK 257 KRUŻEL PATRYCJA 2000 K 00:13:17
PK 260 PIOTROWSKA BEATA 2001 K 00:13:18
PK 261 GAWŁOWSKA SANDRA 2001 K 00:13:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni