z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 87 AUGUSTYN ADAM APS Masna 2012 M 00:01:24
2 75 IGIELSKI JULIUSZ MP nr 34 Ruda Śląska 2012 M 00:01:34
3 83 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:45
4 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:02:07
5 55 JELITOWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:15
6 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:03:14
7 8 CHODZIDŁO ALEKSANDER Przedszkole nr 26 Chorzów 2014 M 00:04:05

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:05
2 67 GRUSZCZYŃSKI LEON UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:07
3 68 GRUSZCZYŃSKI KAROL UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:08
4 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:11
5 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:17
6 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:18
7 60 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:18
8 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:21
9 26 KOTAS MIKOŁAJ Szkoła 2010 M 00:01:22
10 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:23
11 24 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:01:28
12 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:28
13 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:29
14 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:34
15 29 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:34
PK 62 KUREK ADAM 2008 M 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:01
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:02
3 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:03
4 10 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:03
5 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:07
6 24 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:08
7 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:18
8 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:18
9 9 WYDRA GRZEGORZ Sparta Katowice 2009 M 00:02:23
10 57 FAULHABER BENIAMIN 2008 M 00:02:27
11 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:33
12 61 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:02:33
13 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:02:42
14 18 ŻYŁKA KUBA Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu 2009 M 00:02:47
15 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:03:20

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:03:17
2 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:03:43
3 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:03:43
4 22 CHMIEST BARTOSZ Jaroszowiec 2006 M 00:03:44
5 52 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:03:45
6 11 WIŚNIEWSKI NATAN Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie 2006 M 00:03:59
7 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:00
8 72 JANISZEWSKI DAWID 2007 M 00:04:01
9 61 KAMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:04:01
10 20 WITKOWSKI MATEUSZ SP nr 21 Chorzów 2007 M 00:04:06
11 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:04:14
12 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:04:34
13 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:04:46
14 67 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:04:57
15 19 JODŁOWIEC ADAM szkoła 2006 M 00:05:37
16 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:07:16

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 262 ŁABA DANIEL 2003 M 00:06:22
2 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:07:02
3 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:07:52
4 207 KAFAROWSKI JAKUB Wielkolud Team 2004 M 00:09:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni