z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5

16.03.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 112 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia KDATP 1987 M20 00:18:47 00:18:47
2 152 ZAPOLSKI PIOTR Gdynia WKS FLOTA GDYNIA 1990 M20 00:19:11 00:19:11
3 196 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:19:36 00:19:37
4 267 MORAWSKI JACEK Gdańsk UNTS WARSZAWA 1989 M20 00:19:48 00:19:48
5 138 HEWELT MACIEJ Gdynia SKLEPBIEGOWY.COM/UKS "AZYMUT 45" GDYNIA 1990 M20 00:20:09 00:20:09
6 378 KOWALCZYK JACEK GDYNIA HASACZ TEAM 1984 M20 00:20:19 00:20:20
7 218 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BCT TEAM 1982 M30 00:20:48 00:20:49
8 140 PIETRZAK PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1968 M40 00:21:19 00:21:19
9 302 SOBCZAK MARCIN RUMIA OLMP SKLEP BIEGOWY 1971 M40 00:21:35 00:21:36
10 211 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ Rumia SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:22:05 00:22:07
11 93 JARMOŁOWSKI ANDRZEJ Gdańsk BBL GDAŃSK 1986 M20 00:22:32 00:22:33
12 259 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 1972 M40 00:22:39 00:22:39
13 95 DRUS ŁUKASZ Gdańsk 1984 M20 00:23:02 00:23:03
14 102 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk 1982 M30 00:23:18 00:23:20
15 108 DUDICZ PIOTR Gdańsk 1989 M20 00:23:21 00:23:23
16 115 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1977 M30 00:23:23 00:23:23
17 209 JAROSZ ARTUR wejherowo 1972 M40 00:23:25 00:23:26
18 400 KELLER ADAM BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA 1996 M16 00:23:27 00:23:28
19 224 PANKIEWICZ MIKOŁAJ Banino SOLWIT SA 1996 M16 00:23:35 00:23:38
20 171 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:23:52 00:23:53
21 139 CHOŁOTA MAREK ŻORY/GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1979 M30 00:23:56 00:23:57
22 67 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1967 M40 00:23:59 00:24:02
23 173 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA 1964 M40 00:24:06 00:24:07
24 106 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M30 00:24:22 00:24:24
25 116 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1961 M50 00:24:27 00:24:29
26 62 CICHOWSKI KRZYSZTOF Gdynia 1987 M20 00:24:52 00:24:55
27 54 PIS BARTOSZ Gdańsk BBL GDAŃSK , AKADEMIA BIEGANIA 1972 M40 00:25:06 00:25:07
28 82 ROKSZ RYSZARD Bolszewo MAJA TEAM 1955 M50 00:25:10 00:25:11
29 66 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M30 00:25:09 00:25:12
30 169 DZIEKAN GRZEGORZ Strzebielino MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 1982 M30 00:25:14 00:25:19
31 68 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:25:15 00:25:21
32 258 WIERZBANOWSKI DANIEL Grudziądz 1977 M30 00:25:34 00:25:35
33 256 KONKEL PIOTR Gdynia KONKEERUNNINGTEAM 1988 M20 00:25:35 00:25:37
34 146 MROZEWSKI MATEUSZ Pepowo SOLWIT SA 1982 M30 00:25:35 00:25:40
35 202 BRONOWICKI ADAM Rumia 1962 M50 00:25:56 00:25:58
36 104 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M30 00:25:58 00:25:59
37 214 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:26:00 00:26:04
38 265 WYKUSZ JAROSŁAW Gdynia 1975 M30 00:26:07 00:26:10
39 109 KOWALSKI MACIEJ Gdańsk 1973 M30 00:26:28 00:26:31
40 331 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:26:30 00:26:33
41 261 KOLATZEK KRZYSZTOF Gdańsk BIEGAM BO LUBIE GD / AMBASADOR FB 1972 M40 00:26:30 00:26:34
42 99 WROBLEWSKI ADRIAN Borkowo 1982 M30 00:26:32 00:26:35
43 262 DADUŃ ROBERT Gdynia 1967 M40 00:26:36 00:26:41
44 187 DOBRZAŃSKI JAROSŁAW Gdańsk SOLWIT SA 1984 M20 00:26:57 00:26:59
45 253 MAREK WOJCIECH Bydgoszcz 1974 M30 00:26:52 00:26:59
46 94 KWASEK KRZYSZTOF Gdańsk Q44 1984 M20 00:27:10 00:27:17
47 326 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk 1978 M30 00:27:23 00:27:27
48 250 ZIĘTEK GRZEGORZ Gdańsk HORYZONTY 1986 M20 00:27:46 00:27:48
49 210 ROMAN BARTOSZ Gdańsk 1982 M30 00:27:44 00:27:49
50 255 DUDANIEC TADEUSZ Olsztyn AMT 1956 M50 00:27:55 00:27:58
51 80 SIEMIŃSKI ANTONI Gdańsk 1992 M20 00:28:05 00:28:10
52 388 ZAŁUSKI MACIEJ GDAŃSK 1973 M30 00:28:11 00:28:17
53 316 WYCICHOWSKI WOJCIECH Ostaszewo 1976 M30 00:28:19 00:28:26
54 381 PŁOTOCKI ŁUKASZ GDAŃSK 1985 M20 00:28:40 00:28:42
55 230 FRĄCKIEWICZ MICHAŁ Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1995 M16 00:28:43 00:28:47
56 166 KRZAK JERZY GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 1960 M50 00:28:50 00:28:52
57 89 BORCZ JACEK gdansk VILLAPORTOWA 1960 M50 00:29:08 00:29:14
58 246 BORYS MACIEJ BIELKÓWKO EX SIEDLCE 1996 M16 00:29:15 00:29:23
59 124 KARCZEWSKI GRZEGORZ Hel 1964 M40 00:29:22 00:29:24
60 234 LUTO PAWEŁ Gdańsk 1982 M30 00:29:47 00:29:48
61 260 KURGAN WOJCIECH Gdańsk 1972 M40 00:30:01 00:30:05
62 219 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:30:13 00:30:19
63 131 BORYS GRZEGORZ Gdańsk KS EX SIEDLCE GDAŃSK 1972 M40 00:30:14 00:30:22
64 231 ROSSA PRZEMYSLAW Przygodzice 1974 M30 00:30:32 00:30:41
65 73 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:30:58 00:31:02
66 220 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ Puck PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…! 1986 M20 00:30:55 00:31:02
67 85 CHMIELOWSKI WACŁAW Gdańsk 1958 M50 00:31:20 00:31:23
68 71 WACHNICKI PAWEŁ Gdańsk 1976 M30 00:31:26 00:31:33
69 114 SUTY WOJCIECH Sopot 1990 M20 00:31:32 00:31:38
70 387 UNIEJEWSKI JAKUB GDAŃSK 1982 M30 00:31:36 00:31:40
71 376 DRAWC HENRYK GDAŃSK 1965 M40 00:31:38 00:31:43
72 244 KIELAN PAWEŁ Strzebielino KBL 1971 M40 00:31:50 00:31:56
73 357 TARKOWSKI MIKOŁAJ Gdańsk AMT 1984 M20 00:32:38 00:32:42
74 134 STECIAK ADAM Gdańsk 1978 M30 00:34:07 00:34:14
75 363 BOGDANIS GEORGIS Gdańsk MICROSYSTEM 1955 M50 00:34:10 00:34:18
76 391 ŻMUDA PIOTR Gdańsk 1987 M20 00:34:19 00:34:24
77 96 CIESIELSKI BARTOSZ Gdańsk 1982 M30 00:34:37 00:34:42
78 383 HORSTEM PETER GDAŃSK 1969 M40 00:37:28 00:37:31
79 389 RATAROZZO MICHELE CHEŁMNO 1966 M40 00:40:50 00:40:54
80 221 PANKIEWICZ LESZEK BANINO SOLWIT SA 1958 M50 00:41:25 00:41:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni