Poznań

Klasyfikacja generalna 2012/2013

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 785 Kłuczyńska Marzena Czerniejewo 1984 K20

1
00:18:57
00:18:57
1
00:18:48
00:18:47
2
00:19:21
00:19:21
2
00:19:35
00:19:34
4 6
2 7 Staniewska Aga POZNAŃ AWF Running Team 1986 K20 2
00:19:38
00:19:35
3
00:19:31
00:19:29
3
00:19:28
00:19:26
1
00:18:59
00:18:59
3
00:19:40
00:19:38
5 9
3 70 Wiśniewska Martyna Warszawa adidas Runners Tricity 1988 K20 6
00:21:05
00:21:02


6
00:20:14
00:20:11
8
00:20:05
00:20:05
4
00:19:58
00:19:54
4 24
4 13 Wysokińska Justyna Poznań PRO366 1989 K20 5
00:20:37
00:20:35
4
00:20:16
00:20:15
8
00:20:56
00:20:54
7
00:20:03
00:20:03


4 24
5 318 Nowak Małgorzata Pleszew 1990 K20 9
00:21:28
00:21:26


7
00:20:53
00:20:49
6
00:20:02
00:20:02
7
00:20:29
00:20:27
4 29
6 435 Matuła Ewelina Brzoza Night Runners 1992 K20 10
00:21:30
00:21:27
6
00:21:09
00:21:06
9
00:21:06
00:21:02
9
00:20:27
00:20:27
8
00:20:48
00:20:45
5 32
7 54 Łaźniak-Pfajfer Agata Poznań CardioRunners 1986 K20 12
00:22:07
00:22:03
8
00:22:06
00:22:02
15
00:22:25
00:22:22
15
00:22:15
00:22:15
15
00:22:29
00:22:24
5 50
8 604 ŚWIDERSKA JOANNA BORUSZYN KB UE Poznań 1989 K20 20
00:23:04
00:22:57
18
00:23:37
00:23:27


23
00:24:05
00:24:05
20
00:22:56
00:22:51
4 81
9 92 ROMANÓW JOANNA Poznań blogobieganiu.com 1987 K20 26
00:23:36
00:23:19
14
00:23:00
00:22:53
23
00:23:39
00:23:30
21
00:23:18
00:23:18
26
00:23:09
00:23:04
5 84
10 450 Melcer Katarzyna WROCŁAW Night Runners Wrocław 1988 K20 44
00:25:48
00:25:29
29
00:24:28
00:24:19
28
00:24:36
00:24:21
18
00:23:05
00:23:05
24
00:23:07
00:22:57
5 99
11 71 Tomczak Beata Poznań CopyMaster.pl 1989 K20 30
00:24:10
00:23:49
19
00:23:45
00:23:39
26
00:24:24
00:24:16
28
00:24:26
00:24:26


4 103
12 567 Andrzejewska Paula Śmigiel NR 1988 K20 45
00:25:54
00:25:42
36
00:24:57
00:24:47
33
00:25:17
00:25:04
24
00:24:10
00:24:10
99
00:29:21
00:29:15
5 138
13 163 Wawrzyniak-Wacko Zofia Poznań Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia 1986 K20 34
00:24:31
00:24:14
69
00:28:01
00:27:51
35
00:25:22
00:25:08
36
00:24:43
00:24:43
38
00:24:36
00:24:25
5 143
14 263 Łucyk Ania POZNAŃ W RYTMIE BIEGU 1985 K20 39
00:25:17
00:25:11
32
00:24:35
00:24:34
29
00:24:51
00:24:50
46
00:25:30
00:25:30


4 146
15 415 Kosiak Natalia POZNAŃ Bukowski Klub Biegacza 1987 K20 83
00:28:31
00:28:25
47
00:26:13
00:25:52
42
00:25:57
00:25:48
47
00:25:42
00:25:42
67
00:27:08
00:26:57
5 203
16 639 Jąder Aldona Poznań Night Runners 1984 K20

48
00:26:18
00:25:57
43
00:26:15
00:26:00
58
00:26:20
00:26:20
56
00:26:09
00:25:55
4 205
17 179 Szczepaniak Monika Piła Night Runners 1983 K20 65
00:27:19
00:27:03
58
00:27:12
00:27:04
50
00:26:45
00:26:30
55
00:26:00
00:26:00
48
00:25:37
00:25:24
5 211
18 277 Pluskota Aneta LINIE MSICS POZNAŃ 1984 K20 61
00:26:59
00:26:51
53
00:26:41
00:26:34
57
00:27:15
00:27:04
60
00:26:34
00:26:34
74
00:27:21
00:27:08
5 231
19 129 Żychska Anna Człuchów Drużyna Szpiku 1989 K20 76
00:28:16
00:27:52
57
00:27:08
00:26:47
53
00:27:07
00:26:51


75
00:27:31
00:27:16
4 261
20 783 Kargulewicz Aleksandra Wschowa 1991 K20

39
00:25:23
00:25:17
61
00:27:37
00:27:31
74
00:27:32
00:27:32
93
00:28:55
00:28:45
4 267
21 344 Hełpa Hanna poznań NIGHT RUNNERS 1986 K20 60
00:26:59
00:26:44


78
00:28:47
00:28:23
72
00:27:23
00:27:23
64
00:26:58
00:26:43
4 274
22 362 Graczyk Daria Plewiska Yuppi Squad 1984 K20 98
00:29:52
00:29:28
54
00:26:51
00:26:49


59
00:26:32
00:26:32
68
00:27:11
00:27:03
4 279
23 498 Wachowiak Anna Poznań Carlsberg Shared Services 1985 K20 59
00:26:57
00:26:51
50
00:26:27
00:26:16
77
00:28:39
00:28:30


94
00:28:57
00:28:50
4 280
24 120 Dziaczkowska Dominika Poznań 1983 K20 111
00:30:34
00:30:20
83
00:28:50
00:28:50
70
00:28:12
00:27:54


51
00:25:52
00:25:40
4 315
25 434 Kaźmierowska Agata Plewiska Yuppi Squad 1984 K20 87
00:29:02
00:28:37
65
00:27:37
00:27:34
80
00:29:04
00:28:48
95
00:29:01
00:29:01
84
00:28:02
00:27:40
5 316
26 65 Taborowska Malwina Poznań 1984 K20 80
00:28:27
00:27:57


71
00:28:14
00:27:44
105
00:30:27
00:30:27
97
00:29:07
00:28:45
4 353
27 327 Gawęcka Anna Poznań Bukowski Klub Biegacza 1985 K20 85
00:28:54
00:28:33


94
00:30:00
00:29:31
99
00:29:10
00:29:10
106
00:29:58
00:29:27
4 384
28 238 Andrzejak Marta Poznań 1985 K20 117
00:31:00
00:30:38
95
00:29:20
00:28:53


75
00:27:45
00:27:45
98
00:29:08
00:28:38
4 385
29 138 Stysiak-Taras Katarzyna Poznań 1985 K20 139
00:33:43
00:33:17


76
00:28:38
00:28:14
94
00:28:58
00:28:58
90
00:28:34
00:28:08
4 399
30 288 Magdziak Monika Poznań bazgranina 1985 K20 113
00:30:42
00:30:19


87
00:29:24
00:28:57
91
00:28:50
00:28:50
115
00:30:40
00:30:12
4 406
31 714 Tonder Angelika Niepruszewo 1989 K20

113
00:31:20
00:30:55
112
00:31:32
00:31:04
92
00:28:51
00:28:51
91
00:28:34
00:28:15
4 408
32 166 Piątek Paulina Poznań 1984 K20 121
00:31:12
00:30:49


104
00:30:54
00:30:35
102
00:29:56
00:29:56
121
00:31:16
00:30:52
4 448
33 171 Ignaszak Dorota Poznań 1989 K20 135
00:32:53
00:32:24
111
00:31:08
00:30:42
114
00:31:42
00:31:14
121
00:32:51
00:32:51
119
00:31:03
00:30:36
5 465
34 611 Kudlińska Marlena Szmotuły Bukowski Klub Biegacza 1987 K20 133
00:32:39
00:32:19


99
00:30:20
00:29:51
122
00:33:11
00:33:11
130
00:31:59
00:31:29
4 484
35 673 Staniszewska Anita Poznań 1986 K20

128
00:32:44
00:32:25
124
00:33:50
00:33:28
106
00:30:29
00:30:29
144
00:35:00
00:34:28
4 502
36 308 Kośmider Alicja Poznań 1983 K20 147
00:34:12
00:33:57
116
00:31:31
00:31:30


128
00:36:36
00:36:36
142
00:34:13
00:33:43
4 533
37 454 Kaszuba Anna Wrocław KS DRZYJ ZELÓWY/o Wrocław 1983 K20 156
00:35:35
00:35:04
134
00:33:40
00:33:12


118
00:32:19
00:32:19
126
00:31:25
00:31:09
4 534
38 162 Gierczyńska Izabella Poznań niezrzeszona 1986 K20 138
00:33:36
00:32:58


130
00:36:14
00:35:38
127
00:36:22
00:36:22
147
00:35:30
00:35:10
4 542

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 561 Pastwa Katarzyna Poznań poznanbiega.pl 1985 K20 15
00:22:31
00:22:27


11
00:21:57
00:21:54


17
00:22:47
00:22:42
3 43
2 693 Strzelczyk Marlena Kostrzyn 1989 K20

27
00:24:08
00:23:55


33
00:24:33
00:24:33
37
00:24:36
00:24:21
3 97
3 422 Wysocka Dorota Poznań KS DRZYJ ZELÓWY 1984 K20 155
00:35:34
00:35:03


122
00:32:58
00:32:23


122
00:31:18
00:31:02
3 399
4 398 Pawlicka Joanna Łęczyca 1986 K20 145
00:34:10
00:33:56
114
00:31:22
00:31:21




141
00:34:05
00:33:34
3 400
5 638 SILSKA BEATA LUBOŃ AZS AWF POZNAŃ 1989 K20

7
00:22:03
00:21:59
17
00:22:58
00:22:54




2 24
6 582 Wolnik Emilia Poznań KB Maniac Poznań 1984 K20 19
00:23:03
00:22:52
15
00:23:02
00:22:56






2 34
7 126 Szalbierz Dominika Żerków 1988 K20 21
00:23:08
00:23:05
17
00:23:35
00:23:29






2 38
8 867 Nowak Agnieszka Pleszew enterair Runners Club 1989 K20



20
00:23:17
00:23:14
20
00:23:18
00:23:18


2 40
9 981 Milanowska Kaja Poznań kobietybiegają.pl 1984 K20





25
00:24:17
00:24:17
18
00:22:53
00:22:42
2 43
10 962 Kozłowska Kornelia Poznań Night Runners 1987 K20





27
00:24:22
00:24:22
25
00:23:07
00:23:01
2 52
11 473 Szymanowska-Powałowska Daria Stęszew 1983 K20 48
00:26:05
00:25:52
26
00:24:06
00:24:05






2 74
12 976 Pieprzyk Dorota Poznań 1986 K20





52
00:25:59
00:25:59
43
00:25:14
00:24:54
2 95
13 874 Stachowiak Magdalena Leszno 1989 K20



51
00:26:49
00:26:43
45
00:25:27
00:25:27


2 96
14 633 Garas Eliza Poznań 1986 K20

75
00:28:16
00:28:09




82
00:27:48
00:27:40
2 157
15 466 Sobierajczyk Kinga Pleszew Drużyna szpiku 1991 K20 88
00:29:15
00:29:12
81
00:28:33
00:28:07






2 169
16 687 woźniak marta kiączyn 1991 K20

87
00:28:55
00:28:52


96
00:29:01
00:29:01


2 183
17 492 Miklaszewska Kamila Poznań BBL Poznań 1984 K20 104
00:30:03
00:29:33
80
00:28:32
00:28:04






2 184
18 281 Samardakiewicz Ewa Poznań 1986 K20 96
00:29:33
00:29:11


96
00:30:08
00:29:42




2 192
19 544 Lison Aleksandra Oborniki 1986 K20 89
00:29:17
00:29:12


107
00:31:08
00:31:05




2 196
20 870 Dutkiewicz Daria Poznań 1983 K20



117
00:32:07
00:31:53
101
00:29:27
00:29:27


2 218
21 1060 PELC WANIELISTA AGNIESZKA 1984 K20







11
00:21:53
00:21:49
1 11
22 845 Wachowska Katarzyna Poznań Smok Trójgłowy 1986 K20



16
00:22:28
00:22:18




1 16
23 1027 Wiese Anna poznan Grupa Karo 1984 K20







21
00:22:59
00:22:49
1 21
24 1077 STANKIEWICZ URSZULA 1984 K20







27
00:23:37
00:23:33
1 27
25 266 Łucyk Katarzyna Wapno DUKA POZNAŃ 1987 K20 28
00:23:52
00:23:46








1 28
26 787 Gordijenko Anna Jelenia Góra VEGE RUNNERS 1986 K20

30
00:24:31
00:24:19






1 30
27 1001 wawiórko Ania Poznań Night Runners 1983 K20







32
00:24:07
00:23:57
1 32
28 358 Kaftańska Katarzyna Poznań 1983 K20 38
00:25:08
00:24:45








1 38
29 1022 Klaja Karolina Wągrowiec 1986 K20







39
00:24:37
00:24:17
1 39
30 983 Paluszkiewicz Aleksandra Poznań Night Runners 1984 K20





40
00:25:04
00:25:04


1 40
31 1035 Stiller Anna Poznań Night Runners 1986 K20







45
00:25:21
00:25:09
1 45
32 1081 Wawrzyn Emilia Poznań Night Runners 1984 K20







47
00:25:35
00:25:20
1 47
33 587 Majchrowicz Katarzyna Poznań Funteam 1984 K20 57
00:26:48
00:26:25








1 57
34 1009 Strugarek Dominika Poznań 1992 K20







58
00:26:13
00:25:53
1 58
35 869 Fedan Agnieszka Poznań 1989 K20



62
00:27:38
00:27:19




1 62
36 822 JANKOWSKA MARTA POZNAŃ 1984 K20

63
00:27:28
00:27:26






1 63
37 994 Nowacka Natalia Żabno KB Maniac Poznań / harcerze 1987 K20







70
00:27:16
00:26:58
1 70
38 978 Jędryca Magda Poznań Chrup Chrup 1987 K20





71
00:27:19
00:27:19


1 71
39 1019 Lewczyk Agnieszka Paulina Poznań Night Runners 1986 K20







72
00:27:17
00:27:05
1 72
40 391 Sójka Paula Poznań BIEGAJĄCY WARIACI 1987 K20 74
00:27:51
00:27:40








1 74
41 607 Dutkowiak Agata Poznań 1990 K20







80
00:27:45
00:27:22
1 80
42 14 POMAGALSKA MAGDALENA KALISZ POMORSKI 1987 K20





83
00:28:22
00:28:22


1 83
43 1083 ŚWIERCZEWSKA MONIKA 1985 K20







92
00:28:40
00:28:10
1 92
44 943 Mikołajczak Magdalena Poznań 1991 K20





93
00:28:54
00:28:54


1 93
45 792 Kokocińska Agata Koło trenertriathlonu/ASA 1986 K20

94
00:29:18
00:28:57






1 94
46 254 Frączyk Agnieszka Poznań 1984 K20 100
00:29:54
00:29:15








1 100
47 1021 Semeniuk Ewa Poznań Night Runners 1988 K20







107
00:30:04
00:29:33
1 107
48 509 Macioszczyk Anna Poznań DECATHLON SWADZIM 1984 K20

108
00:30:48
00:30:37






1 108
49 698 SMOCZYK Monika POZNAN DECATHLON SWADZIM 1988 K20

109
00:30:48
00:30:38






1 109
50 1008 Kościańska Kasia Poznań 1983 K20







111
00:30:23
00:30:01
1 111
51 264 Grieger Sylwia POZNAŃ 1987 K20 112
00:30:41
00:30:38








1 112
52 703 Dolata Agnieszka Poznań 1983 K20

117
00:31:38
00:31:24






1 117
53 46 GRZYWOCZ KAMILA 1983 K20





117
00:32:08
00:32:08


1 117
54 413 Gaworowska Alicja Swarzędz 1988 K20 118
00:31:02
00:30:54








1 118
55 93 Misterska Ania Środa Wlkp. 1990 K20 119
00:31:04
00:31:00








1 119
56 865 Gołaczyńska Sylwia Komorniki niezrzeszona 1984 K20



125
00:34:09
00:33:55




1 125
57 967 Stryjakowska Marta Poznań Cyprinus 1983 K20





126
00:35:29
00:35:29


1 126
58 911 Bartkowiak Joanna Poznań 1986 K20



127
00:34:48
00:34:25




1 127
59 32 SZYMAŃSKA MARCELINA MIECZEWO 1984 K20





129
00:36:53
00:36:53


1 129
60 772 winkel alina poznań 1984 K20

132
00:33:11
00:32:47






1 132
61 1034 Adamowicz Barbara Poznań 1984 K20







146
00:35:26
00:35:05
1 146
62 366 Woźniak Natalia Poznań 1985 K20 151
00:35:08
00:34:26








1 151
63 317 Szubstarska Katarzyna Jerzykowo 1991 K20 164
00:38:38
00:38:34








1 164

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni