Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 43 Tomala Maciej MKS MOS Wrocław 2009 D3
1
00:03:43
1
00:03:41
1
00:03:43
2
00:03:42
4 3
2 5 Budnik Paweł BUDNIK TEAM 2010 D3 2
00:03:53
3
00:03:49

2
00:03:47
1
00:03:39
4 5
3 36 Bartoś Ignacy Szkoła Podstawowa 2009 D3 1
00:03:50
2
00:03:48
2
00:03:48
3
00:04:09
3
00:03:46
5 5
4 10 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO Wrocław 2011 D3 7
00:04:26
8
00:04:24
3
00:04:15
4
00:04:12
4
00:03:49
5 11
5 20 Gronowski Piotr Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2011 D3 15
00:04:45

4
00:04:17
5
00:04:13
5
00:04:08
4 14
6 30 Bobyk Karol WKS Śląsk 2011 D3 4
00:04:16
7
00:04:23
6
00:04:34
7
00:04:30
6
00:04:23
5 16
7 34 Kornaś Jan GóryLasy 2010 D3 6
00:04:23
9
00:04:26
5
00:04:30
10
00:04:42
10
00:04:41
5 20
8 37 Łomnicki Sebastian sp 26 2011 D3 5
00:04:18
10
00:04:27

8
00:04:33

3 23
9 16 KANUS PATRYK Sp34 wrocław 2009 D3 8
00:04:27

7
00:04:37
9
00:04:39

3 24
10 14 Wlizło Michał MKS Siechnice 2011 D3 9
00:04:28
12
00:04:38
9
00:04:40
13
00:04:51
7
00:04:31
5 25
11 45 Kuczewski Stanisław Sp 71 we Wrocławiu 2010 D3
13
00:04:39
13
00:04:53
11
00:04:45
8
00:04:32
4 32
12 Bondarewicz Dominik 2010 D3

10
00:04:45
12
00:04:51
12
00:04:57
3 34
13 2 Lipowicz Mateusz RaDziki 2011 D3 14
00:04:45
15
00:05:05
15
00:05:11
20
00:05:19
9
00:04:33
5 38
14 32 Śliwa Hubert 2011 D3 12
00:04:44

12
00:04:51
15
00:05:04

3 39
15 Junkiewicz Michał SP 74 2011 D3 22
00:05:05
14
00:04:45
19
00:05:18
16
00:05:08
13
00:05:05
5 43
16 Pomianek Łukasz SP 34 2009 D3 13
00:04:44

14
00:05:01
17
00:05:10

3 44
17 26 Kaczmarek Adam SP15 2009 D3 23
00:05:06
19
00:05:28
16
00:05:13
18
00:05:17
11
00:04:55
5 45
18 28 Bomirski Tomek SP 109 Wrocław 2010 D3 18
00:04:58
17
00:05:25


16
00:05:20
3 51
19 24 Dąbrowski Antek 2011 D3 17
00:04:57


22
00:05:23
14
00:05:11
3 53
20 22 Caban Mateusz 2010 D3 16
00:04:51

20
00:05:27
19
00:05:18

3 55
21 35 Olaczek Michał SP Iskry Wrocław 2010 D3 19
00:05:01

17
00:05:14
23
00:05:25

3 59
22 Sobkowski Kacper Sp 71 2010 D3 24
00:05:24
18
00:05:27
24
00:06:27
24
00:05:26
17
00:05:47
5 59
23 27 Bryłka-Nadolski Sebastian SP50 2010 D3 26
00:05:43
21
00:05:44


15
00:05:15
3 62
24 Hajdasz Oskar Sp 76 2010 D3
20
00:05:43
21
00:05:41
26
00:05:42

3 67
25 11 Caban Wojciech SP Ludwikowice 2011 D3 28
00:06:18

23
00:06:26
27
00:06:10
18
00:06:07
4 68
26 33 Wiktorski Maciej SP nr 81 / trenujznami.pl 2010 D3 25
00:05:27
22
00:06:14
22
00:05:43
25
00:05:31

4 69
27 8 Ilków Bartek 2011 D3 27
00:06:00

25
00:06:56
28
00:06:17
19
00:06:14
4 71

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 23 Howley Kryspin 2009 D3 3
00:04:12
4
00:04:17



2 7
2 41 Antoniewicz Mieszko 2011 D3
5
00:04:19

6
00:04:20

2 11
3 9 Mojka Stanisław 2009 D3 10
00:04:33
11
00:04:37



2 21
4 40 SOBCZAK ADAM 2011 D3 11
00:04:41

11
00:04:46


2 22
5 39 Murmyło Franciszek Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5 2011 D3 20
00:05:03

18
00:05:15


2 38
6 Eom Seongyun 2009 D3
6
00:04:21



1 6
7 Dącer Franciszek 2009 D3

8
00:04:39


1 8
8 Kieres Wojciech 2010 D3


14
00:05:02

1 14
9 Stodółka Konrad 2011 D3
16
00:05:22



1 16
10 Połeć Leon SP 21 2011 D3 21
00:05:05




1 21
11 Trzcionka Maciej 2009 D3


21
00:05:22

1 21
12 Kobusiński Filip Sp 19 2009 D3


29
00:07:15

1 29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni