Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Maleszka Antoni KS Arkadia 2012 D2 1
00:02:17
1
00:02:22
1
00:02:17

1
00:02:16
4 3
2 Staniów Julian ZSP nr 23 we Wrocławiu 2013 D2

2
00:02:20
2
00:02:15
2
00:02:17
3 6
3 15 Suproń Przemysław Suproń Team 2012 D2
4
00:02:26
3
00:02:21
1
00:02:15
3
00:02:22
4 7
4 25 Januszkiewicz Dawid 2012 D2 4
00:02:23
2
00:02:25
6
00:02:31
5
00:02:30
4
00:02:32
5 10
5 Potocki Maciej SP 8 ŻARY 2012 D2 2
00:02:21
6
00:02:38
4
00:02:29
8
00:02:40
10
00:02:45
5 12
6 8 Najbar Wojciech NAJ Team 2012 D2 5
00:02:26
3
00:02:26
5
00:02:29
4
00:02:27
6
00:02:33
5 12
7 4 Flisiński Tymoteusz LITWIN SPORTS / SP22 2012 D2 3
00:02:22
7
00:02:39
7
00:02:37
3
00:02:24
7
00:02:39
5 13
8 9 Adamowicz Mateusz SP4 Wrocław 2012 D2 7
00:02:32
5
00:02:29
10
00:02:41


3 22
9 1 Szewczuk Antoni SP nr. 63 2012 D2 8
00:02:32

9
00:02:40
7
00:02:36
8
00:02:43
4 23
10 20 Bryłka-Nadolski Artur SP50 2012 D2 10
00:02:35
8
00:02:40

6
00:02:35

3 24
11 10 Wlizło Filip MKS Siechnice 2012 D2

8
00:02:38
9
00:02:41
9
00:02:44
3 26
12 16 Tynecki Henryk SP 45 2013 D2 9
00:02:35
10
00:02:49
13
00:02:51
11
00:02:49
11
00:02:46
5 30
13 6 Serafin Antek SP22 Wrocław 2013 D2 11
00:02:40
9
00:02:46
11
00:02:48
12
00:02:51
12
00:02:48
5 31
14 5 Ważny Maksymilian Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu 2013 D2 13
00:02:51
12
00:02:56
14
00:02:52
10
00:02:47

4 35
15 13 Bielawa Adam SP 22 2013 D2 17
00:02:57
13
00:03:02
12
00:02:49
13
00:02:53
15
00:02:58
5 38
16 35 Sielicki Darek 2013 D2
11
00:02:52
15
00:02:58
15
00:02:59
13
00:02:55
4 39
17 26 Palka Antoni 2013 D2 16
00:02:55

18
00:03:12
14
00:02:55
14
00:02:57
4 44
18 28 Bogusz Stanisław SP AMS 2013 D2 19
00:03:17
15
00:03:21
19
00:03:17
16
00:03:01
16
00:03:01
5 47
19 27 Palka Filip 2013 D2 14
00:02:53

17
00:03:09
17
00:03:02
18
00:03:17
4 48
20 21 Hrisulidis Michał SP 22 Wrocław 2013 D2 18
00:03:10

16
00:03:00

17
00:03:13
3 51
21 Podleśny Marcel 2012 D2 20
00:03:24
16
00:03:39


19
00:03:19
3 55
22 36 Pachowicz Błażej ZSP nr 5 2012 D2 23
00:03:42
17
00:04:00
21
00:04:02
23
00:03:57
21
00:03:45
5 59
23 3 Janus Leon Szkoła podstawowa nr 22 2013 D2 21
00:03:33

20
00:03:38
21
00:03:39
20
00:03:36
4 61
24 17 Ciąder Mateusz MKS SIECHNICE 2013 D2 24
00:03:50
18
00:04:06

22
00:03:49

3 64

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Pazdej Wiktor 2012 D2 15
00:02:55


18
00:03:08

2 33
2 Przybysławski Bartosz Szkoła Podstawowa nr 4 2013 D2



5
00:02:33
1 5
3 22 Painta Kuba Anatomia Biegania 2013 D2 6
00:02:30




1 6
4 Karwicki Filip SP 83 Wrocław 2013 D2 12
00:02:40




1 12
5 24 Kagan Franciszek Zespół szkolno- przedszkolny nr 5 Osobowice 2012 D2
14
00:03:07



1 14
6 Orfin Jakub 2012 D2


19
00:03:15

1 19
7 Olaczek Nikodem SP51 Wrocław 2012 D2


20
00:03:25

1 20
8 Bilyk Platon 2013 D2 22
00:03:34




1 22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni