Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 15 Suproń Radosław Suproń Team 2015 D1 3
00:01:04
2
00:01:08
2
00:01:05
1
00:01:03
1
00:01:03
5 4
2 Maleszka Franciszek KS Arkadia 2014 D1 2
00:01:04
3
00:01:08
1
00:01:01

2
00:01:05
4 5
3 10 Kubica FILIP MKS Siechnice 2015 D1 1
00:01:02
1
00:01:07
4
00:01:09
4
00:01:07
3
00:01:06
5 5
4 6 Flisiński Tobiasz LITWIN SPORTS / SP22 2014 D1 4
00:01:10


2
00:01:06
4
00:01:09
3 10
5 8 Kolebuk Antoni 2015 D1 5
00:01:14
4
00:01:13
3
00:01:07
3
00:01:07
5
00:01:13
5 10
6 5 Miś Aleksander SP 71 Wrocław 2014 D1 9
00:01:18
6
00:01:18
5
00:01:14
5
00:01:15

4 16
7 2 Szewczuk Natan SP nr. 63 2014 D1 6
00:01:16

7
00:01:17
6
00:01:16
8
00:01:18
4 19
8 12 Franczyk Krzysztof ZSP nr 20 ul. Karpnicka 2, Wrocław 2015 D1 7
00:01:16
7
00:01:22
10
00:01:22

10
00:01:21
4 24
9 27 Świdkiewicz Mateusz Przedszkole pod Wierzbami 2015 D1 8
00:01:17
8
00:01:27


9
00:01:19
3 25
10 19 Mikołajczak Antoni Przedszkole nr 56 Niezapominajka 2015 D1 10
00:01:19

8
00:01:18

7
00:01:18
3 25
11 24 Żminkowski Tymoteusz SSP 46 Wrocław 2014 D1
13
00:01:34
11
00:01:25
8
00:01:22
11
00:01:22
4 30
12 23 Żminkowski Olaf SSP 46 Wrocław 2014 D1
12
00:01:33
12
00:01:28
9
00:01:23
13
00:01:26
4 33
13 34 Pachowicz Igor ZSP nr 5 2015 D1 12
00:01:24
10
00:01:31
13
00:01:30
12
00:01:29
14
00:01:33
5 34
14 26 Lamperski Emil 2015 D1 14
00:01:29
11
00:01:32
14
00:01:31
11
00:01:27

4 36
15 35 Butyński Stanisław Przedszkole 2015 D1

15
00:01:33
13
00:01:34
15
00:01:38
3 43

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 13 Adamowicz Jakub SP4 Wrocław 2014 D1
5
00:01:15
9
00:01:18


2 14
2 32 Antoniewicz Jonasz 2014 D1
9
00:01:28

7
00:01:17

2 16
3 33 Bachurski Tymoteusz 2015 D1

6
00:01:16


1 6
4 Święciński Leon 2015 D1



6
00:01:17
1 6
5 Kienik Mateusz 2015 D1


10
00:01:25

1 10
6 Wajda Kaziemierz SP 5 Osobowice 2015 D1 11
00:01:22




1 11
7 Golec Michał SP 21 Wrocław 2014 D1



12
00:01:23
1 12
8 7 Koziura Tytus Wysoka Hardcores 2015 D1 13
00:01:25




1 13
9 Wnuk Kuba SP 51 Wrocław 2014 D1


14
00:01:41

1 14
10 Chyłek Leon 2015 D1



16
00:01:39
1 16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni