Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 7 Mojka Aleksander 2016 D0 1
00:01:34
1
00:01:40
1
00:01:33


3 3
2 6 Miś Franciszek Przedszkole nr 33 Wrocław 2017 D0 2
00:01:47
6
00:04:36
2
00:01:45
2
00:01:47

4 6
3 11 Siemianowski Wojciech Przedszkole na każdą pogodę nr 10 2017 D0

5
00:01:54
1
00:01:42
3
00:01:38
3 9
4 13 Suproń Jarosław Suproń Team 2018 D0 3
00:01:49
2
00:01:55
4
00:01:52
4
00:01:54
6
00:01:48
5 9
5 23 Leszczyński Bartłomiej 2017 D0 7
00:01:57
3
00:02:04

3
00:01:49
4
00:01:43
4 10
6 24 Śliwa Tymon 2016 D0 4
00:01:50

7
00:02:01
7
00:01:57

3 18
7 matkowski Albert 2017 D0

8
00:02:05
5
00:01:55
7
00:01:58
3 20
8 16 Mikołajczak Franciszek Przedszkole nr 56 - Niezpominajka 2018 D0 5
00:01:50

9
00:02:10

9
00:02:21
3 23
9 26 Olaczek Dawid Tata startuje TEAM 2018 D0 8
00:02:13

10
00:02:24
8
00:02:26

3 26
10 18 Wypiór Fryderyk 2019 D0
5
00:03:13
11
00:02:33

10
00:02:40
3 26
11 21 Szczerbakowicz Filip 2018 D0 10
00:02:54

13
00:03:10
10
00:03:05

3 33
12 17 Sukiennik Jerzyk 2019 D0 13
00:05:10
7
00:04:49


13
00:03:41
3 33
13 20 Gańko Jeremiasz 2019 D0 11
00:03:17

12
00:03:05

11
00:02:55
3 34
14 TYCNER Maksymilian Kuracjusze 2020 D0

16
00:04:50
11
00:04:49
15
00:04:35
3 42

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Jakubowski Filip Przedszkole 2016 D0


6
00:01:56
5
00:01:47
2 11
2 4 Przybyłko Filip Przrdszkole 2018 D0


9
00:02:35
8
00:02:03
2 17
3 10 Franczyk Bartosz Żłobek nr 15, ul. Łukowa, Wrocław 2020 D0

15
00:04:31

12
00:03:38
2 27
4 Wawrzyniak Szczepan 2016 D0



1
00:01:26
1 1
5 Gawęcki Kornel Przedszkole nr61 ul. Gajowicka 199, 53-150 Wrocław 2016 D0



2
00:01:30
1 2
6 Sowada Karol sowadki 2017 D0

3
00:01:52


1 3
7 Stodółka Kajetan Leniwiec 2018 D0
4
00:02:29



1 4
8 27 Hetmański Leon Kolorowy Kącik 2017 D0 6
00:01:55




1 6
9 Ciarkowski Stanisław 2017 D0

6
00:01:55


1 6
10 Karwicki Dawid 2018 D0 9
00:02:30




1 9
11 Wajda Zbigniew 2019 D0 12
00:03:21




1 12
12 Koziński Tymoteusz 2019 D0



14
00:03:52
1 14
13 Zatoń Ryszard 2018 D0

14
00:04:30


1 14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni