CITY TRAIL Gold

CITY TRAIL Gold - 1 kwietnia 2023

01.12.2022

CITY TRAIL Gold - 1 kwietnia 2023

Znamy termin drugiej edycji naszego ogólnopolskiego finału - CITY TRAIL Gold! Spotkamy się 1 kwietnia 2023! Minima kwalifikacyjne dla każdej z naszych tras podamy jeszcze w grudniu. Rywalizacji najmocniejszych Biegaczy CITY TRAIL z całej Polski (także w kategoriach wiekowych) będzie towarzyszyć bieg otwarty - dla wszystkich chętnych do sprawdzenia się na 5-kilometrowej, przełajowej trasie. 

Dzielimy się z Wami również informacją, że szukamy Miasta-Gospodarza naszego wydarzenia. Zależy nam, by lokalizacja biegu CITY TRAIL była dogodna dla Was wszystkich - tak z Katowic, jak i Szczecina, czy Olsztyna. Z drugiej strony mamy ambicje, aby nasze wydarzenie było widowiskiem, które przyciągnie oczy nie tylko naszego "citytrailowego świata", ale także szerszej publiczności. Do tego potrzebujemy Partnera w postaci lokalnych władz.

I dlatego postanowiliśmy, że lokalizacja naszych finałowych zawodów nie musi być związana z lokalizacją biegów naszego cyklu Grand Prix. Bądźcie na to przygotowani. A tymczasem my zakasamy rękawy i działamy! A gdyby wśród Was był ktoś, kto wie, że gdzieś w centralnej Polsce jest miasto z dobrą energią do tworzenia nowych, ambitnych, sportowych projektów - dajcie nam znać.

A jak było w CITY TRAIL Gold 2022? Zachęcamy do przeczytania RELACJI

fot. Andrzej Olszanowski