z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

03.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:21
2 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:25
3 145 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:27
4 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:30
5 153 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:43
6 160 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:46
7 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:47
8 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:02:03
9 158 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:02:04
10 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:02:14
11 155 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:02:17
12 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:23
13 21 STANISZ ALICJA Przedszkole nr 20 2014 K 00:02:24
14 140 DONDEROWICZ POLA Grupa DBK Wrocław 2013 K 00:02:28
15 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:02:29
16 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:02:31
17 162 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:33
18 161 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:02:33
19 139 KOSOWICZ-STAJKOWSKI KAJETAN GRUPA DBK WROCŁAW 2014 M 00:02:46
20 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:02:48
21 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:03:26
22 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:04:02
23 156 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:04:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:00:59
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:04
3 161 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:05
4 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:06
5 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:06
6 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:08
7 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:09
8 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:12
9 130 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:15
10 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:16
11 164 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:17
12 168 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:18
13 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:18
14 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:21
15 144 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:22
16 159 OWCZARZAK ANIELKA SSP 46 2011 K 00:01:23
17 166 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:25
18 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:26
19 167 KLINTSEVICH ALIAKSANDRA GRUPADBK WROCLAW 2010 K 00:01:27
20 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:30
21 165 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:30
22 155 HOŁDYŃSKA AGNIESZKA 2010 K 00:01:34
23 157 HOŁDYŃSKI MATEUSZ 2010 M 00:01:35
24 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:37
25 169 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:41
26 158 KUKUCZKA AGATA 2010 K 00:01:43
27 148 KRUKOWSKI MATEUSZ GRUPADBK WROCŁAW 2010 M 00:01:49

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:11
2 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:14
3 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:14
4 122 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:16
5 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:16
6 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:17
7 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:26
8 139 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:30
9 123 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:31
10 140 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:36
11 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:40
12 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:41
13 131 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:47
14 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:48
15 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:02:48
16 137 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:49
17 138 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:03:02
18 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:12
19 132 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:25
20 144 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 169 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:05:04
2 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:05:41
3 153 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:05:43
4 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:45
5 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:05:50
6 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:05:52
7 158 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:07
8 138 KUKUCZKA MATEUSZ 2006 M 00:06:11
9 142 OWCZARZAK HELENKA SSP 46 2006 K 00:06:13
10 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:19
11 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:22
12 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:28
13 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:30
14 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:43
15 160 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:47
16 151 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:49
17 159 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:51
18 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:11
19 148 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:20
20 144 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:23
21 171 JAROSIŃSKI TEODOR 2006 M 00:07:27
22 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:30
23 166 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:37
24 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:07:41
25 155 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:07:48
26 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:22
27 156 POLOCZEK MATYLDA 2007 K 00:08:39
28 167 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:08:48
29 172 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:57
30 170 KIELIBA NICOLA Grupa DBK Wrocław 2007 K 00:09:19

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 255 MAJEWSKI ADAM MKS Parasol 2004 M 00:08:54
2 283 POLAK BARTOSZ KL Ziemia Kłodzka 2003 M 00:09:11
3 278 ŁAGODA FRANCISZEK Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:13
4 277 STRUGAREK ŁUKASZ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:23
5 262 BIELICKI DOMINIK Gim. Nr 1 Wrocław 2003 M 00:09:59
6 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:10:06
7 276 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:15
8 281 SUDOŁ HANNA Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 K 00:10:20
9 266 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:58
10 272 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:11:12
11 268 DELENDOWSKI TYCJAN UKS Piast Bolków 2004 M 00:11:56
12 275 PIETRZYK SANDRA MOS Wrocław 2002 K 00:12:03
13 282 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:12:38
14 211 KOLEBUK HANNA 2003 K 00:12:58
15 274 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:12:59
16 271 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:13:08
17 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:16:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni