Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

03.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:02:03
2 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:02:14
3 155 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:02:17
4 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:23
5 21 STANISZ ALICJA Przedszkole nr 20 2014 K 00:02:24
6 140 DONDEROWICZ POLA Grupa DBK Wrocław 2013 K 00:02:28
7 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:02:29
8 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:02:31
9 161 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:02:33
10 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:02:48
11 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:04:02
12 156 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:04:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 161 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:05
2 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:06
3 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:08
4 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:12
5 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:16
6 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:18
7 144 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:22
8 159 OWCZARZAK ANIELKA SSP 46 2011 K 00:01:23
9 167 KLINTSEVICH ALIAKSANDRA GRUPADBK WROCLAW 2010 K 00:01:27
10 165 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:30
11 155 HOŁDYŃSKA AGNIESZKA 2010 K 00:01:34
12 169 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:41
13 158 KUKUCZKA AGATA 2010 K 00:01:43

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:14
2 123 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:31
3 140 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:36
4 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:40
5 131 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:47
6 137 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:49
7 138 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:03:02
8 132 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:25

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 153 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:05:43
2 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:05:50
3 142 OWCZARZAK HELENKA SSP 46 2006 K 00:06:13
4 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:19
5 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:22
6 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:30
7 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:43
8 160 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:47
9 159 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:51
10 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:30
11 166 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:37
12 155 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:07:48
13 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:22
14 156 POLOCZEK MATYLDA 2007 K 00:08:39
15 170 KIELIBA NICOLA Grupa DBK Wrocław 2007 K 00:09:19

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 281 SUDOŁ HANNA Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 K 00:10:20
2 272 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:11:12
3 275 PIETRZYK SANDRA MOS Wrocław 2002 K 00:12:03
4 282 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:12:38
5 211 KOLEBUK HANNA 2003 K 00:12:58
6 274 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:12:59
7 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:16:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni