Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

03.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:21
2 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:25
3 145 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:27
4 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:30
5 153 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:43
6 160 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:46
7 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:47
8 158 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:02:04
9 162 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:33
10 139 KOSOWICZ-STAJKOWSKI KAJETAN GRUPA DBK WROCŁAW 2014 M 00:02:46
11 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:03:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:00:59
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:04
3 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:06
4 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:09
5 130 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:15
6 164 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:17
7 168 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:18
8 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:21
9 166 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:25
10 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:26
11 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:30
12 157 HOŁDYŃSKI MATEUSZ 2010 M 00:01:35
13 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:37
14 148 KRUKOWSKI MATEUSZ GRUPADBK WROCŁAW 2010 M 00:01:49

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:11
2 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:14
3 122 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:16
4 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:16
5 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:17
6 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:26
7 139 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:30
8 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:41
9 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:48
10 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:02:48
11 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:12
12 144 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 169 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:05:04
2 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:05:41
3 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:45
4 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:05:52
5 158 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:07
6 138 KUKUCZKA MATEUSZ 2006 M 00:06:11
7 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:28
8 151 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:49
9 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:11
10 148 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:20
11 144 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:23
12 171 JAROSIŃSKI TEODOR 2006 M 00:07:27
13 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:07:41
14 167 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:08:48
15 172 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:57

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 255 MAJEWSKI ADAM MKS Parasol 2004 M 00:08:54
2 283 POLAK BARTOSZ KL Ziemia Kłodzka 2003 M 00:09:11
3 278 ŁAGODA FRANCISZEK Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:13
4 277 STRUGAREK ŁUKASZ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:23
5 262 BIELICKI DOMINIK Gim. Nr 1 Wrocław 2003 M 00:09:59
6 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:10:06
7 276 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:15
8 266 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:58
9 268 DELENDOWSKI TYCJAN UKS Piast Bolków 2004 M 00:11:56
10 271 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:13:08

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni