z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

06.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:16
2 50 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:23
3 130 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:24
4 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:27
5 3 MARKOWSKA EMILIA Błękitne Ślimaczki 2012 K 00:01:28
6 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:31
7 14 MAJER-CHOJNACKI NICOLAS Przedszkole nr.99 we Wrocławiu 2012 M 00:01:32
8 134 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:32
9 132 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:32
10 131 KRZACZKOWSKA HANNA Dziki Wrocław 2012 K 00:01:33
11 137 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:34
12 54 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:36
13 133 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:36
14 105 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:39
15 111 OBROK ALEKSANDRA Nr 56 Niezapominajka 2012 K 00:01:40
16 138 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:43
17 109 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:44
18 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:51
19 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:52
20 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:53
21 10 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:53
22 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:01:53
23 118 OBROK MAJA 2014 K 00:01:54
24 128 BANASZAK MICHALINA 2012 K 00:01:56
25 139 DĄBROWSKA AURELIA 2014 K 00:01:57
26 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:04
27 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:09
28 127 BANASZAK JERZY 2014 M 00:02:13
29 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:17
30 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:02:17
31 135 STANKIEWICZ ALEKSANDER Przedszkole Integracyjne nr 125 we Wrocławiu 2014 M 00:02:21
32 121 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:29
33 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:02:38
34 107 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:38
35 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:02:40
36 129 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:10
37 140 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:26
38 141 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:03:27
39 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:03:35
40 136 JONKO MARTA 2016 K 00:04:02
41 11 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:04:14

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:00:59
2 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:04
3 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:05
4 133 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:06
5 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:07
6 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:09
7 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:10
8 36 LUCHOWSKI DAWID Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 M 00:01:10
9 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:13
10 130 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:14
11 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:15
12 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:16
13 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:17
14 143 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:18
15 28 ŁOMNICKI SEBASTIAN Wsoła gromadka 2011 M 00:01:18
16 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:19
17 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:19
18 37 SMYRNOV MAKSYM Szkoła nr 16 2010 M 00:01:20
19 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:20
20 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:21
21 112 GAURA STANISŁAW 2011 M 00:01:21
22 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:21
23 123 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:21
24 135 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:22
25 134 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:22
26 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:23
27 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:23
28 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:25
29 116 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:26
30 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:27
31 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:27
32 144 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:28
33 142 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:28
34 115 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:29
35 137 KUREK JAGODA 2011 K 00:01:29
36 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:33
37 131 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:34
38 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:39
39 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:40
40 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:41
41 132 FRYSIAK ANIA Szkoła Podstawowa nr 71 2011 K 00:01:48
42 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:49
43 127 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:51
44 136 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:01:53
45 124 ILKÓW BARTEK Szkoła nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:13
2 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:16
3 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:17
4 24 DUDZIK MATEUSZ Podstawowa nr. 90 ul. Orzechowa 62 Wrocław 2008 M 00:02:20
5 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:22
6 106 GAURA JACEK SP 21 Wrocław 2009 M 00:02:24
7 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:25
8 125 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:29
9 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:30
10 120 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:31
11 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:34
12 130 SŁUPINA WOJCIECH SP 24 2008 M 00:02:35
13 129 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:36
14 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:02:37
15 5 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:38
16 131 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:40
17 132 MOJKA STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu 2009 M 00:02:47
18 127 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:02:47
19 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:48
20 128 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:49
21 26 LUCHOWSKI FILIP Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2009 M 00:02:52
22 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:56
23 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:02:56
24 15 RACZYŃSKI JAKUB 2008 M 00:02:57
25 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:02:57
26 107 PIERON PIOTR 2009 M 00:03:00
27 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:08
28 123 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:17
29 126 FRYSIAK KAROL Szkoła Podstawowa nr 10 2008 M 00:03:33
30 134 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:36
31 133 ŻELAWSKI ŁUKASZ PSP 11 Opole 2008 M 00:04:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 135 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:05:04
2 124 GAWŁOWICZ PIOTR SP 45 2006 M 00:05:24
3 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:25
4 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:26
5 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:27
6 122 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:05:56
7 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:05:58
8 136 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:04
9 138 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:10
10 106 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 Osobowice 2006 M 00:06:19
11 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:22
12 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:06:24
13 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:26
14 137 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:27
15 127 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:06:28
16 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:30
17 142 KRYJOM EMANUEL SP. 99 2006 M 00:06:37
18 129 WOLSKI WOJTEK DZIERŻONIÓW 2006 M 00:06:55
19 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:06:57
20 130 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:06
21 120 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:07
22 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:07:11
23 119 MALINOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:07:14
24 121 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:15
25 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:18
26 109 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:07:19
27 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:30
28 29 ŁOMNICKA HANNA SP65 2006 K 00:07:42
29 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:07:46
30 134 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:54
31 113 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:07:58
32 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 256 MOSEJKO MAKS Gim. Nr 16 Wrocław 2002 M 00:08:41
2 272 BŁAUCIAK MACIEJ Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2002 M 00:09:12
3 268 BIERNAT KAMIL SP 5 AGROS Żary 2003 M 00:09:33
4 260 STRUGAREK ŁUKASZ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:46
5 252 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:09:51
6 259 TOBOREK JAKUB Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:10:21
7 265 SUDOŁ HANNA Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 K 00:10:25
8 257 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:26
9 254 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol 2003 K 00:10:30
10 262 PLEZIA MIKOŁAJ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:11:27
11 275 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:11:35
12 269 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:11:48
13 270 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS -MOS Wrocław 2004 M 00:12:24
14 276 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:46
15 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:52
16 271 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:12:56
17 274 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:13:16
18 211 KOLEBUK HANNA 2003 K 00:13:19
19 273 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:13:19
20 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:16:39
PK 266 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:10:03
PK 251 SKRZYPIŃSKA OLGA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:10:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni