Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

06.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:16
2 130 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:24
3 3 MARKOWSKA EMILIA Błękitne Ślimaczki 2012 K 00:01:28
4 132 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:32
5 131 KRZACZKOWSKA HANNA Dziki Wrocław 2012 K 00:01:33
6 54 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:36
7 105 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:39
8 111 OBROK ALEKSANDRA Nr 56 Niezapominajka 2012 K 00:01:40
9 18 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:52
10 10 ŻUROWSKA ZOSIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:53
11 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:01:53
12 118 OBROK MAJA 2014 K 00:01:54
13 128 BANASZAK MICHALINA 2012 K 00:01:56
14 139 DĄBROWSKA AURELIA 2014 K 00:01:57
15 5 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 K 00:02:04
16 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:02:38
17 107 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:38
18 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:02:40
19 129 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:10
20 140 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:26
21 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:03:35
22 136 JONKO MARTA 2016 K 00:04:02
23 11 ŻUROWSKA ZUZA 2015 K 00:04:14

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 133 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:06
2 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:07
3 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:09
4 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:15
5 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:16
6 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:19
7 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:21
8 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:21
9 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:25
10 144 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:28
11 115 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:29
12 137 KUREK JAGODA 2011 K 00:01:29
13 131 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:34
14 132 FRYSIAK ANIA Szkoła Podstawowa nr 71 2011 K 00:01:48
15 136 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:01:53

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:22
2 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:25
3 120 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:31
4 129 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:36
5 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:02:37
6 5 MISZKIEŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 20 2009 K 00:02:38
7 131 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:40
8 127 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:02:47
9 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:48
10 128 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:49
11 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:02:56
12 123 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:17

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:26
2 122 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:05:56
3 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:05:58
4 136 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:04
5 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:26
6 137 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:27
7 127 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:06:28
8 130 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:06
9 119 MALINOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:07:14
10 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:18
11 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:30
12 29 ŁOMNICKA HANNA SP65 2006 K 00:07:42
13 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:07:46
14 113 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:07:58
15 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 252 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:09:51
2 265 SUDOŁ HANNA Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 K 00:10:25
3 257 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:26
4 254 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol 2003 K 00:10:30
5 276 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:46
6 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:52
7 271 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:12:56
8 274 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:13:16
9 211 KOLEBUK HANNA 2003 K 00:13:19
10 273 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:13:19
11 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:16:39
PK 251 SKRZYPIŃSKA OLGA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:10:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni