Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

06.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:23
2 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:27
3 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:31
4 14 MAJER-CHOJNACKI NICOLAS Przedszkole nr.99 we Wrocławiu 2012 M 00:01:32
5 134 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:32
6 137 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:34
7 133 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:36
8 138 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:43
9 109 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:44
10 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:51
11 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:53
12 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:09
13 127 BANASZAK JERZY 2014 M 00:02:13
14 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:17
15 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:02:17
16 135 STANKIEWICZ ALEKSANDER Przedszkole Integracyjne nr 125 we Wrocławiu 2014 M 00:02:21
17 121 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:29
18 141 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:03:27

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:00:59
2 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:04
3 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:05
4 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:10
5 36 LUCHOWSKI DAWID Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 M 00:01:10
6 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:13
7 130 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:01:14
8 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:17
9 143 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:18
10 28 ŁOMNICKI SEBASTIAN Wsoła gromadka 2011 M 00:01:18
11 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:19
12 37 SMYRNOV MAKSYM Szkoła nr 16 2010 M 00:01:20
13 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:20
14 112 GAURA STANISŁAW 2011 M 00:01:21
15 123 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:21
16 135 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:22
17 134 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:22
18 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:23
19 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:23
20 116 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:26
21 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:27
22 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:27
23 142 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:28
24 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:33
25 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:39
26 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:40
27 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:41
28 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:49
29 127 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:51
30 124 ILKÓW BARTEK Szkoła nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:13
2 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:16
3 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:17
4 24 DUDZIK MATEUSZ Podstawowa nr. 90 ul. Orzechowa 62 Wrocław 2008 M 00:02:20
5 106 GAURA JACEK SP 21 Wrocław 2009 M 00:02:24
6 125 PUTYRA ANTONI 2008 M 00:02:29
7 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:30
8 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:34
9 130 SŁUPINA WOJCIECH SP 24 2008 M 00:02:35
10 132 MOJKA STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu 2009 M 00:02:47
11 26 LUCHOWSKI FILIP Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2009 M 00:02:52
12 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:56
13 15 RACZYŃSKI JAKUB 2008 M 00:02:57
14 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:02:57
15 107 PIERON PIOTR 2009 M 00:03:00
16 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:08
17 126 FRYSIAK KAROL Szkoła Podstawowa nr 10 2008 M 00:03:33
18 134 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:36
19 133 ŻELAWSKI ŁUKASZ PSP 11 Opole 2008 M 00:04:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 135 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:05:04
2 124 GAWŁOWICZ PIOTR SP 45 2006 M 00:05:24
3 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:25
4 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:27
5 138 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:10
6 106 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 Osobowice 2006 M 00:06:19
7 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:22
8 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:06:24
9 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:30
10 142 KRYJOM EMANUEL SP. 99 2006 M 00:06:37
11 129 WOLSKI WOJTEK DZIERŻONIÓW 2006 M 00:06:55
12 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:06:57
13 120 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:07
14 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:07:11
15 121 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:15
16 109 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:07:19
17 134 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 256 MOSEJKO MAKS Gim. Nr 16 Wrocław 2002 M 00:08:41
2 272 BŁAUCIAK MACIEJ Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2002 M 00:09:12
3 268 BIERNAT KAMIL SP 5 AGROS Żary 2003 M 00:09:33
4 260 STRUGAREK ŁUKASZ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:09:46
5 259 TOBOREK JAKUB Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:10:21
6 262 PLEZIA MIKOŁAJ Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 M 00:11:27
7 275 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:11:35
8 269 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:11:48
9 270 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS -MOS Wrocław 2004 M 00:12:24
PK 266 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:10:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni