z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

02.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 114 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:21
2 112 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:24
3 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:24
4 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:28
5 118 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:30
6 3 MARKOWSKA EMILIA Błękitne Ślimaczki 2012 K 00:01:32
7 119 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:34
8 100 JONKO FRANCISZEK Przedszkole Happy Bees 2012 M 00:01:37
9 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:39
10 105 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:44
11 128 PUTERKO PIOTR 2012 M 00:01:47
12 127 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:48
13 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:55
14 126 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:56
15 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:58
16 130 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:02:00
17 121 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:03
18 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:02:08
19 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:02:35
20 111 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:38
21 125 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:46
22 122 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:02:46
23 120 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:54
24 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:03:27
25 129 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:39
26 107 ZABAWA HANNA 2015 K 00:04:42

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:03
3 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:03
4 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:05
5 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:06
6 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:10
7 115 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:10
8 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:11
9 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:11
10 117 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:13
11 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:15
12 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:17
13 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:18
14 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:19
15 116 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:19
16 37 SMYRNOV MAKSYM Szkoła nr 16 2010 M 00:01:19
17 107 GAURA STANISŁAW 2011 M 00:01:20
18 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:21
19 109 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:22
20 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:22
21 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:25
22 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:28
23 118 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:29
24 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:32
25 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:44
26 112 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:44
27 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:51
28 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:51
29 111 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:03

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:12
2 106 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:14
3 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:16
4 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:21
5 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:22
6 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:24
7 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:24
8 111 DĘBSKI TYMON Grupa DBK 2009 M 00:02:32
9 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:34
10 101 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:34
11 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:02:38
12 23 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:43
13 104 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:02:49
14 103 PIERON PIOTR 2009 M 00:02:54
15 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:03:01
16 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:03:02
17 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:04
18 107 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:28
19 124 ŻELAWSKI ŁUKASZ PSP 11 Opole 2008 M 00:04:38

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 119 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:05:06
2 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:17
3 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:39
4 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:40
5 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:43
6 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:05:52
7 121 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:01
8 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:01
9 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:06:03
10 104 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 Osobowice 2006 M 00:06:05
11 106 KRYJOM EMANUEL SP. 99 2006 M 00:06:05
12 110 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:06:05
13 123 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:09
14 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:21
15 122 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:36
16 109 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:39
17 117 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:41
18 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:43
19 108 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:06:58
20 118 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:00
21 111 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:07:00
22 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:01
23 107 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:20
24 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:07:30
25 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:07:49
26 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:07:57
27 113 BRYŁKA-NADOLSKA ANNA 2007 K 00:10:36

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:09:10
2 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:10:08
3 253 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:10:11
4 214 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:10:44
5 266 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:47
6 272 ROSZKO MATEUSZ PZS 1 Trzebnica 2002 M 00:11:36
7 271 REKOWSKA WIKTORIA SP 72 2004 K 00:11:39
8 252 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:12:00
9 255 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:04
10 254 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:12:16
11 264 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:12:17
12 269 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:12:18
13 260 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:12:19
14 270 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:12:20
15 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:20
16 262 PIETRZYK SANDRA MOS Wrocław 2002 K 00:12:26
17 211 KOLEBUK HANNA 2003 K 00:13:15
PK 256 PUTERKO MACIEJ MKS Parasol Wrocław 2001 M 00:09:08
PK 263 JĘDRZEJKOWSKI ADAM 2001 M 00:10:08
PK 257 SKRZYPIŃSKA OLGA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:10:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni