Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

02.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 114 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:21
2 3 MARKOWSKA EMILIA Błękitne Ślimaczki 2012 K 00:01:32
3 119 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:34
4 105 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:44
5 9 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 K 00:02:08
6 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:02:35
7 111 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:38
8 122 CIEŚLA BARBARA 2012 K 00:02:46
9 120 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:54
10 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:03:27
11 129 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:39
12 107 ZABAWA HANNA 2015 K 00:04:42

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:05
2 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:06
3 115 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP Bolków 2010 K 00:01:10
4 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:11
5 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:15
6 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:18
7 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:28
8 111 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:03

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:24
2 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:24
3 101 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:34
4 18 IGNASZEWSKA ZUZANNA SP68 Wrocław 2008 K 00:02:38
5 104 DUŁAWSKA MIA Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu 2008 K 00:02:49

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:17
2 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:40
3 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:05:52
4 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:01
5 110 GLISZCZYŃSKA MAGDA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:06:05
6 123 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:09
7 122 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 Wrocław 2005 K 00:06:36
8 118 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:00
9 111 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:07:00
10 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:07:30
11 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:07:57
12 113 BRYŁKA-NADOLSKA ANNA 2007 K 00:10:36

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:10:11
2 214 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:10:44
3 271 REKOWSKA WIKTORIA SP 72 2004 K 00:11:39
4 255 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:04
5 269 SIENICZ KLAUDIA SP 93 Wrocław 2004 K 00:12:18
6 260 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:12:19
7 270 WINIARSKA KAJA SP 5 Wrocław 2004 K 00:12:20
8 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:20
9 262 PIETRZYK SANDRA MOS Wrocław 2002 K 00:12:26
10 211 KOLEBUK HANNA 2003 K 00:13:15
PK 257 SKRZYPIŃSKA OLGA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:10:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni