Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

02.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 112 DUŁAWSKI WINCENT Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 M 00:01:24
2 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:24
3 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:28
4 118 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:30
5 100 JONKO FRANCISZEK Przedszkole Happy Bees 2012 M 00:01:37
6 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:39
7 128 PUTERKO PIOTR 2012 M 00:01:47
8 127 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:48
9 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:55
10 126 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:56
11 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:58
12 130 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:02:00
13 121 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:03
14 125 CIEŚLA BARTOSZ 2012 M 00:02:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:03
3 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:03
4 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:10
5 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:11
6 117 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:13
7 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:17
8 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:19
9 116 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:19
10 37 SMYRNOV MAKSYM Szkoła nr 16 2010 M 00:01:19
11 107 GAURA STANISŁAW 2011 M 00:01:20
12 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:21
13 109 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:22
14 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:22
15 38 SUŁKOWSKI JAN 2011 M 00:01:25
16 118 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:29
17 5 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 M 00:01:32
18 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:44
19 112 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:44
20 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:51
21 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:51

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:12
2 106 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:14
3 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:16
4 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:21
5 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:22
6 111 DĘBSKI TYMON Grupa DBK 2009 M 00:02:32
7 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:34
8 23 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:43
9 103 PIERON PIOTR 2009 M 00:02:54
10 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:03:01
11 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:03:02
12 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:04
13 107 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:28
14 124 ŻELAWSKI ŁUKASZ PSP 11 Opole 2008 M 00:04:38

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 119 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:05:06
2 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:39
3 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:43
4 121 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:01
5 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:06:03
6 104 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 Osobowice 2006 M 00:06:05
7 106 KRYJOM EMANUEL SP. 99 2006 M 00:06:05
8 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:21
9 109 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:39
10 117 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:41
11 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:06:43
12 108 WOJTAN ALAN Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:06:58
13 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:01
14 107 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:07:20
15 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:07:49

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:09:10
2 202 GRELA RAFAŁ Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 M 00:10:08
3 266 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:47
4 272 ROSZKO MATEUSZ PZS 1 Trzebnica 2002 M 00:11:36
5 252 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:12:00
6 254 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:12:16
7 264 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:12:17
PK 256 PUTERKO MACIEJ MKS Parasol Wrocław 2001 M 00:09:08
PK 263 JĘDRZEJKOWSKI ADAM 2001 M 00:10:08

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni