z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

07.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:02
2 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:07
3 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:08
4 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:09
5 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:11
6 54 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:12
7 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:12
8 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:13
9 107 0 00:01:14
10 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:17
11 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:22
12 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:24
13 106 0 00:01:25
14 101 BIERNACZEK MACIEJ 2012 M 00:01:27
15 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:28
16 49 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:34
17 16 BOGACKI MIŁOSZ pp5 police 2014 M 00:01:35
18 39 PIASECKA ANIA PP 31 2013 K 00:01:47
19 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:47
20 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:01:51
21 56 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:56
22 48 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:09
23 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:02:10
24 108 0 00:02:17
25 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:02:31
26 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:02:35
27 51 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:02:47
28 53 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce biegają 2015 M 00:03:08
29 5 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:03:34
30 109 0 00:03:39
31 23 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki Team 2015 K 00:04:24
32 55 HOFFMANN MAYA Stargard ja się nie scigam 2016 K 00:05:28

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:00:49
2 115 0 00:00:51
3 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:00:52
4 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:00:53
5 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:00:54
6 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:00:56
7 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:00:57
8 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:00:58
9 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:00:59
10 52 BĘBEN BLANKA Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich 2010 K 00:01:00
11 112 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:04
12 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:05
13 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:06
14 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:07
15 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:07
16 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:07
17 110 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:08
18 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:09
19 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:01:11
20 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:13
21 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:13
22 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:14
23 46 CHOMONT ANTONINA SP 5 Goleniów 2011 K 00:01:14
24 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:16
25 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:16
26 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:17
27 106 0 00:01:17
28 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:17
29 24 GOZDYRA ANTEK SP46 2010 M 00:01:21
30 122 NAJKOWSKA HANNA Mamy-Biegamy KIDS 2011 K 00:01:21
31 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:23
32 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:24
33 28 KLICH KACPER Biegohollica 2010 M 00:01:33
34 7 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:34
35 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:39
2 39 MORAWIAK MAKSYMILIAN Football Academy Szczecin / SP 74 2008 M 00:01:41
3 112 KOWAL FRACISZEK 2008 M 00:01:42
4 108 CZECHOWICZ KONRAD SP Głębokie/UKS MKL Szczecin 2008 M 00:01:46
5 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:47
6 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:50
7 42 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:01:53
8 12 GONERKO MIKOŁAJ SP 59, Szczecin 2009 M 00:01:54
9 2 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:01:55
10 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:01:55
11 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:01:58
12 14 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:02:00
13 24 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:00
14 110 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:02
15 1 SZYMAŃSKI JAN Szkoła Podstawowa nr 61 2008 M 00:02:03
16 116 SZYKUD FRANEK 2009 M 00:02:05
17 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:07
18 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:09
19 102 PACYNA WIKTORIA Husaria fight team kozielice 2008 K 00:02:11
20 41 PRYGIEL ANTONINA SP 59 2009 K 00:02:15
21 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:16
22 101 CZACHAROWSKA MARIA 2009 K 00:02:18
23 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:18
24 111 WELC DOMINIKA 2009 K 00:02:19
25 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:20
26 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:23
27 21 WÓJCIK KAROLINA 2008 K 00:02:27
28 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:28
29 29 KOWALIK NINA 2008 K 00:02:30
30 9 OLESZEK SANDRA Stargard. Ja się nie ścigam 2009 K 00:02:41
31 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:42
32 113 SOBOLWESKI-SZWED WOJCIECH 2009 M 00:02:49
33 114 CHOJNOWSKA MADZIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:29
2 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:30
3 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:31
4 135 PAWŁOWSKI LEON KOS BnO Szczecin 2005 M 00:05:32
5 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:41
6 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:05:48
7 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:54
8 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:57
9 137 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:59
10 140 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:06:05
11 129 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:06:14
12 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:15
13 13 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:17
14 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:06:18
15 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:20
16 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:28
17 36 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:29
18 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:37
19 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:39
20 10 GONERKO MATEUSZ SP 59, Szczecin 2007 M 00:06:40
21 131 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:06:41
22 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:06:44
23 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:45
24 134 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:46
25 106 CZACHAROWSKI IGOR Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 M 00:06:47
26 133 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:49
27 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:06:52
28 61 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:56
29 142 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:58
30 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:59
31 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:05
32 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:07:09
33 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:07:10
34 132 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:14
35 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:07:22
36 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:07:23
37 141 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:07:24
38 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:24
39 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:27
40 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:34
41 53 GNIŁKA ADA SP 1 GRYFINO 2006 K 00:07:56
42 139 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:08:10
43 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:08:16
44 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:38
45 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:08:46
46 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:55
47 143 MICHALSKA MATYLDA SP 39 2005 K 00:08:58
48 136 SZAŁEK LENA Droga Wolna 2007 K 00:09:06
49 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:10:12

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:09:12
2 212 ZAPART MICHAŁ Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino 2004 M 00:09:33
3 262 KONDYS JAKUB KOS BnO Szczecin 2002 M 00:09:43
4 267 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:09:56
5 261 CZYŃSKI MIŁOSZ KOS BnO Szczecin 2004 M 00:10:03
6 203 SURDACKI JERZY Hermes Gryfino 2003 M 00:10:13
7 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:10:44
8 266 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:10:49
9 201 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:11:27
10 265 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:11:46
11 215 PODOLAK JULIA SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino 2004 K 00:12:12
12 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:30
13 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:12:34
14 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:12:55
15 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:01
16 258 PACYNA ERYK #rusz4litery 2004 M 00:13:50
17 268 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:15:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni