z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

07.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:02
2 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:07
3 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:08
4 54 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:12
5 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:17
6 101 BIERNACZEK MACIEJ 2012 M 00:01:27
7 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:28
8 16 BOGACKI MIŁOSZ pp5 police 2014 M 00:01:35
9 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:47
10 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:01:51
11 48 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:09
12 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:02:31
13 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:02:35
14 51 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:02:47
15 53 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce biegają 2015 M 00:03:08

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:06
2 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:07
3 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:07
4 110 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:08
5 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:01:11
6 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:13
7 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:14
8 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:16
9 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:17
10 24 GOZDYRA ANTEK SP46 2010 M 00:01:21
11 28 KLICH KACPER Biegohollica 2010 M 00:01:33
12 7 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:34
13 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:39
2 39 MORAWIAK MAKSYMILIAN Football Academy Szczecin / SP 74 2008 M 00:01:41
3 112 KOWAL FRACISZEK 2008 M 00:01:42
4 108 CZECHOWICZ KONRAD SP Głębokie/UKS MKL Szczecin 2008 M 00:01:46
5 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:47
6 12 GONERKO MIKOŁAJ SP 59, Szczecin 2009 M 00:01:54
7 2 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:01:55
8 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:01:55
9 24 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:00
10 1 SZYMAŃSKI JAN Szkoła Podstawowa nr 61 2008 M 00:02:03
11 116 SZYKUD FRANEK 2009 M 00:02:05
12 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:09
13 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:23
14 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:28
15 113 SOBOLWESKI-SZWED WOJCIECH 2009 M 00:02:49

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:29
2 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:30
3 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:31
4 135 PAWŁOWSKI LEON KOS BnO Szczecin 2005 M 00:05:32
5 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:05:48
6 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:54
7 140 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:06:05
8 129 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:06:14
9 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:15
10 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:06:18
11 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:20
12 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:28
13 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:37
14 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:39
15 10 GONERKO MATEUSZ SP 59, Szczecin 2007 M 00:06:40
16 131 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:06:41
17 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:45
18 106 CZACHAROWSKI IGOR Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 M 00:06:47
19 61 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:56
20 142 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:58
21 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:07:09
22 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:07:22
23 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:07:23
24 141 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:07:24
25 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:34

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:09:12
2 212 ZAPART MICHAŁ Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino 2004 M 00:09:33
3 262 KONDYS JAKUB KOS BnO Szczecin 2002 M 00:09:43
4 267 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:09:56
5 261 CZYŃSKI MIŁOSZ KOS BnO Szczecin 2004 M 00:10:03
6 203 SURDACKI JERZY Hermes Gryfino 2003 M 00:10:13
7 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:10:44
8 266 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:10:49
9 265 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:11:46
10 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:12:34
11 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:12:55
12 258 PACYNA ERYK #rusz4litery 2004 M 00:13:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni