z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

07.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:29
2 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:30
3 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:31
4 135 PAWŁOWSKI LEON KOS BnO Szczecin 2005 M 00:05:32
5 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:41
6 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:05:48
7 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:54
8 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:57
9 137 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:59
10 140 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:06:05
11 129 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:06:14
12 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:15
13 13 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:17
14 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:06:18
15 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:20
16 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:28
17 36 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:29
18 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:37
19 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:39
20 10 GONERKO MATEUSZ SP 59, Szczecin 2007 M 00:06:40
21 131 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:06:41
22 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:06:44
23 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:45
24 134 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:46
25 106 CZACHAROWSKI IGOR Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 M 00:06:47
26 133 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:49
27 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:06:52
28 61 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:56
29 142 DRABARZ RADOSŁAW SP 55 2007 M 00:06:58
30 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:59
31 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:05
32 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:07:09
33 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:07:10
34 132 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:14
35 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:07:22
36 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:07:23
37 141 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:07:24
38 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:24
39 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:27
40 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:34
41 53 GNIŁKA ADA SP 1 GRYFINO 2006 K 00:07:56
42 139 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:08:10
43 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:08:16
44 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:38
45 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:08:46
46 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:55
47 143 MICHALSKA MATYLDA SP 39 2005 K 00:08:58
48 136 SZAŁEK LENA Droga Wolna 2007 K 00:09:06
49 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:10:12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni