z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

07.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:09
2 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:11
3 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:12
4 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:13
5 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:22
6 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:24
7 49 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:34
8 39 PIASECKA ANIA PP 31 2013 K 00:01:47
9 56 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:56
10 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:02:10
11 5 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:03:34
12 23 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki Team 2015 K 00:04:24
13 55 HOFFMANN MAYA Stargard ja się nie scigam 2016 K 00:05:28

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:00:49
2 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:00:52
3 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:00:53
4 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:00:54
5 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:00:56
6 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:00:57
7 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:00:58
8 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:00:59
9 52 BĘBEN BLANKA Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich 2010 K 00:01:00
10 112 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:04
11 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:05
12 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:07
13 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:09
14 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:13
15 46 CHOMONT ANTONINA SP 5 Goleniów 2011 K 00:01:14
16 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:16
17 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:17
18 122 NAJKOWSKA HANNA Mamy-Biegamy KIDS 2011 K 00:01:21
19 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:23
20 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:24

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:50
2 42 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:01:53
3 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:01:58
4 14 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:02:00
5 110 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:02
6 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:07
7 102 PACYNA WIKTORIA Husaria fight team kozielice 2008 K 00:02:11
8 41 PRYGIEL ANTONINA SP 59 2009 K 00:02:15
9 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:16
10 101 CZACHAROWSKA MARIA 2009 K 00:02:18
11 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:18
12 111 WELC DOMINIKA 2009 K 00:02:19
13 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:20
14 21 WÓJCIK KAROLINA 2008 K 00:02:27
15 29 KOWALIK NINA 2008 K 00:02:30
16 9 OLESZEK SANDRA Stargard. Ja się nie ścigam 2009 K 00:02:41
17 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:42
18 114 CHOJNOWSKA MADZIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:41
2 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:05:57
3 137 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:59
4 13 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:17
5 36 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:29
6 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:06:44
7 134 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:46
8 133 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:49
9 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:06:52
10 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:59
11 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:05
12 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:07:10
13 132 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:14
14 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:24
15 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:27
16 53 GNIŁKA ADA SP 1 GRYFINO 2006 K 00:07:56
17 139 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:08:10
18 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:08:16
19 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:38
20 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:08:46
21 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:55
22 143 MICHALSKA MATYLDA SP 39 2005 K 00:08:58
23 136 SZAŁEK LENA Droga Wolna 2007 K 00:09:06
24 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:10:12

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:11:27
2 215 PODOLAK JULIA SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino 2004 K 00:12:12
3 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:30
4 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:01
5 268 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:15:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni